Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – нежитлові вбудовані приміщення на першому поверсі виробничої будівлі, загальною площею 125.70 кв.м, які знаходяться за адресою: м. Львів, вул. Збоїща, 15 та перебуває на балансі ДП "Проектно-конструкторське технологічне бюро". Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану(відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 31839

Державне нерухоме майно – нежитлові вбудовані приміщення на першому поверсі виробничої будівлі, загальною площею 125.70 кв.м, які знаходяться за адресою: м. Львів, вул. Збоїща, 15 та перебуває на балансі ДП "Проектно-конструкторське технологічне бюро". Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану(відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 31839

Початкова ціна

5 541,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 21 серп. 2022 18:00

до 28 серп. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
21 серп. 2022 18:00 – 28 серп. 2022 20:00
Початок аукціону:
29 серп. 2022 12:50
Дата публікації:
19 серп. 2022 15:36
Період редагування:
19 серп. 2022 15:36 – 21 серп. 2022 18:00
Період питань:
19 серп. 2022 15:36 – 28 серп. 2022 18:00
Період відповідей:
19 серп. 2022 15:36 – 28 серп. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20220819-93358
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
22 164,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
31839
Строк оренди:
1 день
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
5 541,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
55,41 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Робочий час за адресою: Львівська обл., місто Львів, вулиця Збоїща, 15
Додаткова інформація:
Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану(відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Проведення виставок
- Громадські об’єднання та благодійні організації
- Розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність
- Науково-дослідні установи, наукові парки
- Склади. Камери схову, архіви
Цільове призначення об'єкта:
2 - Громадські об’єднання та благодійні організації, 7 - Науково-дослідні установи, наукові парки, 10 - Склади. Камери схову, архіви, 12 - Проведення виставок, 17 - Розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Державне нерухоме майно – нежитлові вбудовані приміщення на першому поверсі виробничої будівлі, загальною площею 125.70 кв.м, які знаходяться за адресою: м. Львів, вул. Збоїща, 15 та перебуває на балансі ДП "Проектно-конструкторське технологічне бюро"

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

125,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 15, вулиця Збоїща, Шевченківський район, Львів, Львівська міськрада

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
125.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
407.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
125.7
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
потребує поточного ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
5.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.8691101979164 Довгота: 24.0469065860335 Висота: 21

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 19 серп. 2022 15:36
Фотографічне зображення майна 19 серп. 2022 15:36
Поверховий план об'єкта або план поверху 19 серп. 2022 15:36
Проєкт договору оренди 19 серп. 2022 15:36
Паспорт торгів 19 серп. 2022 15:36

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Калинець Владислав Зіновійович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
02403452
Адреса:
Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Д. Данилишин, 4

Основний контакт

Ім'я:
Максимчук Володимир Олексанлроваич
E-mail:
Телефон:
+380637751787

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
Ім'я:
Антонюк Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380664711917 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23152907
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гайовська Лілія Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965939170 ЄДРПОУ:
44039854
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 298,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.

Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
Ім'я:
Щербань Олексій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380662149222 ЄДРПОУ:
02470135
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 000,00 грн з ПДВ

Дивитись