Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Аукціон з передачі в оренду через аукціон такого майна: будівля столярної площею 1236.4 кв. м, за адресою: Львівська обл., місто Стрий, вулиця Харкова 6 а, що перебуває на балансі ДП "Львівський військовий лісокомбінат".

Аукціон з передачі в оренду через аукціон такого майна: будівля столярної площею 1236.4 кв. м, за адресою: Львівська обл., місто Стрий, вулиця Харкова 6 а, що перебуває на балансі ДП "Львівський військовий лісокомбінат". Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ 50183. Термін дії не перевищує 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану.

Початкова ціна

18 250,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 серп. 2022 18:00

до 11 вер. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
11 серп. 2022 18:00 – 11 вер. 2022 20:00
Початок аукціону:
12 вер. 2022 12:10
Дата публікації:
9 серп. 2022 16:46
Період редагування:
9 серп. 2022 16:46 – 11 серп. 2022 18:00
Період питань:
9 серп. 2022 16:46 – 11 вер. 2022 18:00
Період відповідей:
9 серп. 2022 16:46 – 11 вер. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20220809-13169
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
124 050,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
50183
Строк оренди:
1 рік
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
18 250,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
182,50 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
ДП "Львівський військовий лісокомбінат", тел: +0380322707522

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Будівля столярної дільниці площею 1236,4 кв. м. за адресою: м. Стрий, вул. Харкова, 6а, що перебуває на балансі ДП "Львівський військовий лісокомбінат"

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

1 236,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 82401, Львівська область, СТРИЙ, 6 а, вулиця Харкова, Стрий, Стрийська міськрада

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1236.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
1236.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1236.4
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
потребує поточного ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
320.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.243236075152275 Довгота: 23.834817290428038 Висота: 18

Розташування на мапі

Документи аукціону 18 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Проєкт договору оренди 9 серп. 2022 16:46
Поверховий план об'єкта або план поверху 9 серп. 2022 16:46
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Фотографічне зображення майна 9 серп. 2022 16:46
Паспорт торгів 9 серп. 2022 16:46
Проєкт договору оренди 15 серп. 2022 16:34
Поверховий план об'єкта або план поверху 9 серп. 2022 16:46
Паспорт торгів 9 серп. 2022 16:46

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Калинець Владислав Зіновійович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
07361304
Адреса:
Україна, 79034, Львівська область, Львів, вул. Луганська,3

Основний контакт

Ім'я:
Возна Марія Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380322707524

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Ветеринарна лікарня з прибудовами «А» загальною площею 112,5 кв.м, сарай «Б» загальною площею 62,8 кв.м, огорожа,1, за адресою: Вінницька обл., Жмеринський р-н, с. Сербинівці, вул. Миру,2

Ветеринарна лікарня з прибудовами «А» загальною площею 112,5 кв.м, сарай «Б» загальною площею 62,8 кв.м, огорожа,1, за адресою: Вінницька обл., Жмеринський р-н, с. Сербинівці, вул. Миру,2
Ім'я:
Откідач Тетяна Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989564533 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

25 819,00 грн без ПДВ

Дивитись

Адміністративна будівля, літ. А загальною площею 53,5 кв. м; сарай, літ. Б; вимощення, літ. І

Адміністративна будівля, літ. А загальною площею 53,5 кв. м; сарай, літ. Б; вимощення, літ. І
Ім'я:
Ланова Юлія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314051 ЄДРПОУ:
43015722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

25 416,67 грн без ПДВ

Дивитись

Продовження договору оренди нежитлових приміщень загальною площею 78,4 м2, що знаходяться на другому поверсі лікувального корпусу за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 71

Продовження договору оренди нежитлових приміщень загальною площею 78,4 м2, що знаходяться на другому поверсі лікувального корпусу за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 71
Ім'я:
Бобко Анна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457554506 ЄДРПОУ:
01994422
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

14 209,31 грн з ПДВ

Дивитись