Анонімізовано. Дані цього аукціону приховані від усіх крім організатора і учасників аукціону.

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею 38,76 кв. м за адресою: Харківське шосе, 172-Б, м. Київ, 02091

Нежитлові приміщення № 1 та № 2 (група приміщень №16), поверх - І, літ. «А», загальною площею 38,76 кв.м, що розташовані в нежитловій будівлі за адресою: Харківське шосе, 172-Б, м. Київ, 02091

Початкова ціна

4 585,17 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 6 серп. 2022 18:00

до 10 серп. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
6 серп. 2022 18:00 – 10 серп. 2022 20:00
Початок аукціону:
11 серп. 2022 11:50
Дата публікації:
4 серп. 2022 16:34
Період редагування:
4 серп. 2022 16:34 – 6 серп. 2022 18:00
Період питань:
4 серп. 2022 16:34 – 10 серп. 2022 18:00
Період відповідей:
4 серп. 2022 16:34 – 10 серп. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20220804-71502
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
4 962,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
9 170,33 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
50 %
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
103
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
4 585,17 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
45,85 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва»,Код ЄДРПОУ 39604270, місцезнаходження: Харківське шосе, 148-А, м. Київ, 02175, тел. (044) 563 38 38 e-mail: [email protected] – для листування; (044) 563 32 00; e-mail: [email protected] – для отримання інформації щодо лота
Додаткова інформація:
Майно може бути використане за цільовим призначенням на розсуд Орендаря, за винятком таких цільових призначень (груп цільових призначень, визначених додатком 3 до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» (далі - Порядок)): 1. Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об'єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи; 2. Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе; 3. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб'єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв'язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах; 4. Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини; 5. Розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність. . Протягом 10 робочих днів з дня укладення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, відносно об’єкта оренди, орендар зобов’язаний компенсувати Балансоутримувачу витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки Майна, в сумі 2 100,00 грн (дві тисячі сто грн 00 коп.). Балансоутримувач має право зарахувати частину орендної плати, що підлягає сплаті на користь Балансоутримувача, в рахунок його витрат, пов’язаних із проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи
- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе
- Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів
- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини
- Розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність
Додаткові умови оренди майна:
Переможець електронного аукціону до укладання договору оренди або в день підписання такого договору зобов’язаний сплатити на рахунок балансоутримувача авансовий внесок у розмірі 1 (однієї) місячної орендної плати, визначеної за результатами аукціону та забезпечувальний депозит у розмірі 1 (однієї) місячної орендної плати, визначеної за результатами аукціону (але в будь-якому разі у розмірі не меншому, ніж розмір мінімальної заробітної плати станом на перше число місяця, в якому укладається договір оренди).. Протягом 10 робочих днів з дня укладення договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, відносно об’єкта оренди, орендар зобов’язаний компенсувати Балансоутримувачу витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки Майна, в сумі 2 100,00 грн (дві тисячі сто грн 00 коп.). Балансоутримувач має право зарахувати частину орендної плати, що підлягає сплаті на користь Балансоутримувача, в рахунок його витрат, пов’язаних із проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди
Можливість суборенди:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення №№1-2, ( група приміщень №16), літ. "А", загальною площею 38,76 кв.м (у тому числі МЗК - 16,36 кв.м) на першому поверсі окреморозташованої нежитлової будівлі за адресою: Київ, Харківське шосе, 172-Б

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

38,76 метри квадратні

Адреса:

Україна, 02091, Київ, Київ, Харківське шосе, 172б

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
38.76
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
22.4
Технологія будівництва:
Цегла
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Об'єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих постачальниками комунальних послуг. У зв'язку із прийняттям Верховною Радою України Закону України "Про внесення змін до деяких Законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії", Закону України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", внесено зміни та визначено, що виконавцями послуг є виробники самих послуг. Тобто, орендар нежитлових приміщень самостійно має укласти договори на водопостачання та електропостачання, вивезення твердих побутових відходів з постачальниками таких послуг. У разі відсутності такої можливості відшкодувати підприємству балансоутримувачу відповідно до окремо укладеного договору.
Координати:
Широта: 50.41247152177266 Довгота: 30.664186778659868

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 4 серп. 2022 16:34
Фотографічне зображення майна 4 серп. 2022 16:34
Фотографічне зображення майна 4 серп. 2022 16:34
Фотографічне зображення майна 4 серп. 2022 16:34
Фотографічне зображення майна 4 серп. 2022 16:34
Фотографічне зображення майна 4 серп. 2022 16:34
Фотографічне зображення майна 4 серп. 2022 16:34
Поверховий план об'єкта або план поверху 4 серп. 2022 16:34
Проєкт договору оренди 4 серп. 2022 16:34
Фотографічне зображення майна 4 серп. 2022 16:34

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37388222
Адреса:
Україна, 02068, Київська область, Києво-святошинський район/м.київ, Кошиця Олександра, 11, КОАТУУ: 3222400000, КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН/М.КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail:
Телефон:
+380445649201
Факс:
+380445649201
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
39604270
Адреса:
Україна, 02175, Київ, Київ, Харківське шосе, 148-а, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Островерхова Олена Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380445633200

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вас може зацікавити

Передача в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Вінницька область, Хмільницький р-н, с. Уланів, вул. Соборна, 54

Передача в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Вінницька область, Хмільницький р-н, с. Уланів, вул. Соборна, 54
Ім'я:
Поліщук Валерій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380973307230 ЄДРПОУ:
00032129
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 400,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, ву...
Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674957998 ЄДРПОУ:
01982695
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 762,01 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон на право оренди (з переважним правом) на частину нежитлового приміщення (20,3 кв.м) по вул. Бондарик,17 в м. Малині

Аукціон на право оренди (з переважним правом) на частину нежитлового приміщення (20,3 кв.м) по вул. Бондарик,17 в м. Малині
Ім'я:
Щудро Елена Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380509494813 ЄДРПОУ:
01991783
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 454,00 грн без ПДВ

Дивитись