Проведення повторного аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків за оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею 112,8 кв. м, підвальний поверх, за адресою: м.
Київ, вул. Лютеранська/Круглоуніверситетська, № 28/19 літ. А
Передача в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею 112,8 кв. м, підвальний поверх, за адресою: м. Київ, вул. Лютеранська/Круглоуніверситетська, № 28/19 літ. А
з 3 лип. 2022 18:00
до 12 лип. 2022 20:00
(один учасник)
з 12 лип. 2022 20:00
до 22 серп. 2022 11:24
22 серп. 2022 11:24
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення підвального поверху, загальною площею 112,8 кв. м, розташоване за адресою: вул. Лютеранська/Круглоуніверситетська, 28/19 літ. А
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 112,8 метри квадратні |
Адреса: Україна, 01024, Київ, Київ, вул. Лютеранська, 28/19 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1068661180000
Дата реєстрації:
17 вер. 2020 06:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
112.8
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
112.8
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.4429935 Довгота: 30.5285748
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 1 лип. 2022 16:03 | |
| Фотографічне зображення майна | 1 лип. 2022 16:03 | |
| Кваліфікаційні вимоги | 1 лип. 2022 16:03 | |
| Фотографічне зображення майна | 1 лип. 2022 16:03 | |
| Проєкт договору оренди | 1 лип. 2022 16:03 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 1 лип. 2022 16:03 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
представник представник
ЄДРПОУ:
30374138
|
Пропозиція: 15 380,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
№ 370/КК/601
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва
Опис договору:
Договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, площею 112,8 кв. м, в підвалі будинку № 28/19 літ. А на вулиці Лютеранська /Круглоуніверситетська
Вартість договору
15 380,00 грн
Заключна вартість договору:
18 456,00 грн
Термін дії договору:
9 серп. 2022 06:00 – 8 вер. 2027 06:00
Дата підписання договору:
9 серп. 2022 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
12 лип. 2022 20:00 – 26 лип. 2022 18:00
Період підписання договору:
12 лип. 2022 20:00 – 9 серп. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Печерська районна в місті Києві державна адміністраціяВас може зацікавити
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
9 919,10 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону на продовження договору оренди № 8294 від 17.12.2018 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 10,0 кв.м (частина даху будівлі), що розміщене за адресою: 03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 36, та перебуває на балансі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ключ 9059. Додаткова угода від 03.05.2023 № 8294/03. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
26 393,82 грн без ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда! Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Гоголя, 584. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 490,4 кв. м (В)
29 424,00 грн з ПДВ
Дивитись