Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна - нежитлових приміщень позначені в технічному паспорті під індексами 2 та 3, загальною площею 29.9 кв. м, що знаходяться на першому поверсі адміністративної будівлі та розташовані за адресою:
Львівська область, м. Рудки, пл. Відродження, 23, та перебувають на балансі ДУ "Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України".
Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону).
Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення.
Ключ об'єкта 6925
Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна - нежитлових приміщень позначені в технічному паспорті під індексами 2 та 3, загальною площею 29.9 кв. м, що знаходяться на першому поверсі адміністративної будівлі та розташовані за адресою: Львівська область, м. Рудки, пл. Відродження, 23, та перебувають на балансі ДУ "Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України".
Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під
час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону).
Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення.
Ключ об'єкта 6925
з 1 лип. 2022 18:00
до 26 лип. 2022 20:00
(один учасник)
з 26 лип. 2022 20:00
до 19 серп. 2022 14:09
19 серп. 2022 14:09
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно - нежитлові приміщення позначені в технічному паспорті під індексами 2 та 3, загальною площею 29.9 кв. м, що знаходяться на першому поверсі адміністративної будівлі та розташовані за адресою: Львівська область, м. Рудки, пл. Відродження, 23, та перебувають на балансі ДУ "Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 29,9 метри квадратні |
Адреса: Україна, 81441, Львівська область, РУДКИ, 23, Н13, Рудки, Самбірський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
САК 265625
Дата реєстрації:
29 жовт. 2013 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
29.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
235.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
29.9
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
потребує поточного ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
15.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.65456128737498 Довгота: 23.488096557213662 Висота: 20
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 29 черв. 2022 11:25 | |
| Фотографічне зображення майна | 29 черв. 2022 11:25 | |
| Фотографічне зображення майна | 29 черв. 2022 11:25 | |
| Фотографічне зображення майна | 29 черв. 2022 11:25 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 29 черв. 2022 11:25 | |
| Паспорт торгів | 29 черв. 2022 11:25 | |
| Проєкт договору оренди | 29 черв. 2022 11:25 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Урбанович Ольга Володимирівна
ІПН/РНОКПП:
2461416043
|
Пропозиція: 193,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
45
Назва договору:
ДОГОВІР оренди нерухомого майна, що належить до державної власності №45 від 19.08.2022
Опис договору:
ДОГОВІР оренди нерухомого майна, що належить до державної власності №45 від 19.08.2022 - нежитлові приміщення позначені в технічному паспорті під індексами 2 та 3, загальною площею 29.9 кв. м, що знаходяться на першому поверсі адміністративної будівлі та розташовані за адресою: Львівська область, м. Рудки, пл. Відродження, 23, та перебувають на балансі ДУ "Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
Вартість договору
193,00 грн
Заключна вартість договору:
193,00 грн
Термін дії договору:
19 серп. 2022 10:00 – 18 серп. 2023 10:00
Дата підписання договору:
19 серп. 2022 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
26 лип. 2022 20:00 – 9 серп. 2022 18:00
Період підписання договору:
26 лип. 2022 20:00 – 23 серп. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Нежитлове вбудоване приміщення, розташоване на першому поверсі в п’ятиповерховому панельному житловому будинку за адресою: м. Тернівка, Павлоградський район, Дніпропетровської області, вул. Перемоги, б.11
124,47 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлове підвальне приміщення № 19, загальною площею 20,54 м², корисною площею 17,0 м², розташоване в адміністративній будівлі за адресою: вул. Смілянська, 23, м. Черкаси
110,07 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон на право оренди частини нежитлового приміщення загальною площею 2,0 кв. м,
265,40 грн без ПДВ
Дивитись