Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – частини нежитлового приміщення №51 загальною площею 15.8 кв. м, яке розташоване на другому поверсі триповерхової адміністративної будівлі (реєстраційний номер: 02361400.1.АААДЕЖ049) за адресою: Львівська область, м. Миколаїв, бульвар Проектний, 1 та перебуває на балансі Стрийської РДА Львівської області. Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону). Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6949.

Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – частини нежитлового приміщення №51 загальною площею 15.8 кв. м, яке розташоване на другому поверсі триповерхової адміністративної будівлі (реєстраційний номер: 02361400.1.АААДЕЖ049) за адресою: Львівська область, м. Миколаїв, бульвар Проектний, 1 та перебуває на балансі Стрийської РДА Львівської області. Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону). Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6949.

Початкова ціна

26,32 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 1 лип. 2022 18:00

до 27 лип. 2022 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 27 лип. 2022 20:00

до 19 серп. 2022 13:47

Аукціон завершено

19 серп. 2022 13:47

Подача пропозицій:
1 лип. 2022 18:00 – 27 лип. 2022 20:00
Початок аукціону:
28 лип. 2022 11:25
Дата публікації:
29 черв. 2022 13:55
Період редагування:
29 черв. 2022 13:55 – 1 лип. 2022 18:00
Період питань:
29 черв. 2022 13:55 – 27 лип. 2022 18:00
Період відповідей:
29 черв. 2022 13:55 – 27 лип. 2022 18:00
Період кваліфікації:
27 лип. 2022 20:00 – 25 серп. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20220629-76800
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
4 962,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
6949
Строк оренди:
1 день
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
26,32 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
0,27 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Робочий час за адресою: Львівська область, м. Миколаїв, бульвар Проектний, 1
Додаткова інформація:
Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону).

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, інші установи і організації, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевих бюджетів
Цільове призначення об'єкта:
• Тренажерні зали, заклади фізичної культури і спорту, діяльність з організації та проведення занять різними видами спорту • Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії. • Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе. • Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини • Стоянки автомобілів. Розміщення транспортних підприємств з перевезення пасажирів і вантажів. Станції технічного обслуговування автомобілів
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Державне нерухоме майно – частина нежитлового приміщення №51, загальною площею 15.8 кв. м, яке розташоване на другому поверсі триповерхової адміністративної будівлі (реєстраційний номер: 02361400,1,АААДЕЖ049) за адресою: Львівська обл., м. Миколаїв, бульвар Проектний, 1, та перебуває на балансі Стрийської РДА Львівської області

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

15,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 81600, Львівська область, МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОН/М.МИКОЛАЇВ, 1, бульвар Проектний, Миколаїв, Миколаївський район

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
-
Дата реєстрації:
15 трав. 2017 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
15.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
770.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
15.8
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
другий
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
45.0
Ступінь потужності електромережі:
друга ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.526835319177465 Довгота: 23.974958090957074 Висота: 20

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 29 черв. 2022 13:55
Фотографічне зображення майна 29 черв. 2022 13:55
Фотографічне зображення майна 29 черв. 2022 13:55
Поверховий план об'єкта або план поверху 29 черв. 2022 13:55
Паспорт торгів 29 черв. 2022 13:55
Проєкт договору оренди 29 черв. 2022 13:55

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Яцух Зоряна Миколаївна
ІПН/РНОКПП:
3064803145

Пропозиція:

26,32 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 21 лип. 2022 10:57
Витяг з ЄДРПОУ 21 лип. 2022 10:57
Витяг з ЄДРПОУ 21 лип. 2022 10:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 лип. 2022 10:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 лип. 2022 10:58

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 5 серп. 2022 10:05

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 19 серп. 2022 13:46
Акт приймання-передачі 19 серп. 2022 13:47

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 21 лип. 2022 10:57
Витяг з ЄДРПОУ 21 лип. 2022 10:57
Витяг з ЄДРПОУ 21 лип. 2022 10:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 лип. 2022 10:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 лип. 2022 10:58

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 5 серп. 2022 10:05

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 19 серп. 2022 13:46
Акт приймання-передачі 19 серп. 2022 13:47
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
46
Назва договору:
ДОГОВІР оренди нерухомого майна, що належить до державної власності №46 від 19.08.2022
Опис договору:
ДОГОВІР оренди нерухомого майна, що належить до державної власності №46 від 19.08.2022 - частини нежитлового приміщення №51 загальною площею 15.8 кв. м, яке розташоване на другому поверсі триповерхової адміністративної будівлі (реєстраційний номер: 02361400.1.АААДЕЖ049) за адресою: Львівська область, м. Миколаїв, бульвар Проектний, 1 та перебуває на балансі Стрийської РДА Львівської області
Вартість договору
26,32 грн
Заключна вартість договору:
26,32 грн
Термін дії договору:
19 серп. 2022 10:00 – 18 серп. 2023 10:00
Дата підписання договору:
19 серп. 2022 10:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 19 серп. 2022 13:46
Акт приймання-передачі 19 серп. 2022 13:47

Період підписання протоколу:
27 лип. 2022 20:00 – 10 серп. 2022 18:00
Період підписання договору:
27 лип. 2022 20:00 – 25 серп. 2022 18:00

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Калинець Владислав Зіновійович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
04056428
Адреса:
Україна, Львівська область, м. Стрий, вул. С. Бандери, 28

Основний контакт

Ім'я:
Тучапський Ігор Миронович
E-mail:
Телефон:
+380983397877

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ДКСУ м. Київ
Опис:
Банківський рахунок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878201720355239001001157855
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ДКСУ м. Київ
Опис:
Банківський рахунок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878201720355239001001157855
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Авансовий внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ДКСУ м. Київ
Опис:
Банківський рахунок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878201720355239001001157855
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
ДКСУ м. Київ
Опис:
Банківський рахунок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878201720355239001001157855
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Частина приміщення котельні та димова труба, що знаходяться за адресою м.Борзна, вул.С.Палія, 22

Частина приміщення котельні та димова труба, що знаходяться за адресою м.Борзна, вул.С.Палія, 22
Ім'я:
Ірина Горбунова
E-mail: [email protected] Телефон: +380687535528 ЄДРПОУ:
24838038
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

25,66 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда державного нерухомого майна, а саме: нежитлового приміщення 1-го поверху фойє інженерно-лабораторного корпусу, загальною площею 4,0 м² за адресою: 03113, м.Київ, проспект Берестейський, 57, що обліковується на балансі Державного підприємства Державне підприємство «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут» (ДП «ДержавтотрансНДІпроект»).

Оренда державного нерухомого майна, а саме: нежитлового приміщення 1-го поверху фойє інженерно-лабораторного корпусу, загальною площею 4,0 м² за адресою: 03113, м.Київ, проспект Берестейський, 57, що обліковується на балансі Державного підприємства Державне ...
Ім'я:
Кубік Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810022 ЄДРПОУ:
19030825
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

29,78 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон про передачу в оренду частини нежитлової будівлі, загальною площею 61,8 кв. м, що розташована за адресою: вул. Соборності, 6, м. Шепетівка, Хмельницька область

Аукціон про передачу в оренду частини нежитлової будівлі, загальною площею 61,8 кв. м, що розташована за адресою: вул. Соборності, 6, м. Шепетівка, Хмельницька область
Ім'я:
Швець Марія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380971733866 ЄДРПОУ:
04060789
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

26,41 грн без ПДВ

Дивитись