аукціон на оренду частини нежитлового приміщення площею 42,8 кв.м. за адресою: вул. Старопутивльська, 20, м. Білопілля, Сумська область.

частина нежитлового приміщення площею 42,8 кв.м. за адресою: вул. Старопутивльська, 20, м. Білопілля, Сумська область.Цільове призначення об’єкта оренди -громадські об`єднання та благодійні організації..Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".Потенційний орендар для участі в аукціоні надає підтверджуючі документи, що передбачені ч. 3 ст. 13 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".Для участі в електронному аукціоні з оренди майна гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь в аукціоні. Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для перерахування гарантійного та реєстраційного внесків доступні за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2. Обмеження цільового використання об’єкта оренди - відповідно до п.29 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна нерухоме майно, майно, щодо якого відповідним представницьким органом місцевого самоврядування прийняте рішення про його використання за конкретним цільовим призначенням.Стартова орендна плата –для аукціону – 29, 40 грн. без урахування ПДВ; для аукціону із зниженням стартової ціни – 14,70 грн. без урахування ПДВ; для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 14,70 грн. без урахування ПДВ.

Початкова ціна

29,40 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 30 черв. 2022 18:00

до 7 лип. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
30 черв. 2022 18:00 – 7 лип. 2022 20:00
Початок аукціону:
8 лип. 2022 12:45
Дата публікації:
28 черв. 2022 13:48
Період редагування:
28 черв. 2022 13:48 – 30 черв. 2022 18:00
Період питань:
28 черв. 2022 13:48 – 7 лип. 2022 18:00
Період відповідей:
28 черв. 2022 13:48 – 7 лип. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20220628-75162
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
4 962,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Строк оренди:
12 місяців
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
29,40 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
0,30 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні за попереднім записом з понеділка по четверг з 08:00 до 17:15, п’ятниця з 08:00 до 16:00 за місцезнаходженням балансоутримувача: м.Білопілля, вул. Старопутивльська, 35, 3 поверх, кабінет 44 , начальник відділу комунальної власності виконавчого комітету Білопільської міської ради Кондрюк Алла Олексіївна, +380993269050, [email protected]

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
громадські об`єднання та благодійні організації

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

частина нежитлового приміщення, площею 42,8 кв.м., розташоване в адмінприміщенні Білопільської міської ради за адресою: вул. Старопутивльська, 20, м. Білопілля, Сумська область на першому поверхі одноповерхової будівлі

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

42,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 41800, Сумська область, м.Білопілля, вул. Старопутивльська,20

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
№252726114
Дата реєстрації:
15 квіт. 2021 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
42.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
375.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Договір про відшкодування витрат на утримання найманого майна та надання комунальних послуг
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
підлягає компенсації балансоутримувачу сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об''єкт оренди
Координати:
Широта: 51.14965877469192 Довгота: 34.31745130981989

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 28 черв. 2022 13:48
Копія рішень, дозволів та згоди 28 черв. 2022 13:48
Поверховий план об'єкта або план поверху 28 черв. 2022 13:48
Поверховий план об'єкта або план поверху 28 черв. 2022 13:48
Фотографічне зображення майна 28 черв. 2022 13:48
Фотографічне зображення майна 28 черв. 2022 13:48
Фотографічне зображення майна 28 черв. 2022 13:48
Фотографічне зображення майна 28 черв. 2022 13:48

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04058019
Адреса:
Україна, 41800, Сумська область, Білопільський район, м. Білопілля, вул. Старопутивльська, буд. 35, КОАТУУ: 5900000000, СУМСЬКА ОБЛАСТЬ/М.СУМИ

Основний контакт

Ім'я:
Кондрюк Алла
E-mail:
Телефон:
+380993269050

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
04058019
Адреса:
Україна, 41800, Сумська область, м.Білопілля, Старопутивльська,35, КОАТУУ: 5920610100, БІЛОПІЛЛЯ

Основний контакт

Ім'я:
Кондрюк Алла Олексіївна
E-mail:
Телефон:
+380993269050
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора БІЛОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Про передачу в оренду через аукціон такого майна: нежитлових приміщень загальною площею 143,27 кв.м першого та другого поверхів триповерхової адміністративної будівлі за адресою: Сумська область, Конотопський район, місто Буринь, вулиця Ринкова, 7, що обліковується на балансі Головного управління ДПС у Сумській області

Про передачу в оренду через аукціон такого майна: нежитлових приміщень загальною площею 143,27 кв.м першого та другого поверхів триповерхової адміністративної будівлі за адресою: Сумська область, Конотопський район, місто Буринь, вулиця Ринкова, 7, що обліков...
Ім'я:
Полунова Тетяна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380663461768 ЄДРПОУ:
42769539
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

48,36 грн без ПДВ

Дивитись

Частина нежитлового приміщення площею 17,98 кв.м., розташованого на першому поверсі двоповерхової будівлі за адресою: с-ще Юріївка, вул. Центральна, буд. 108 Павлоградського району Дніпропетровської області

Частина нежитлового приміщення площею 17,98 кв.м., розташованого на першому поверсі двоповерхової будівлі за адресою: с-ще Юріївка, вул. Центральна, буд. 108 Павлоградського району Дніпропетровської області
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

21,58 грн з ПДВ

Дивитись

Частина нежитлових приміщень: коридор №7 – 2,7кв.м, підсобне приміщення №4 – 4,5кв.м, підсобне приміщення №5 - 6,0кв.м, службове прим. №6 – 25,7кв.м нежитлової будівлі за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Миколаївка, вул. Центральна, 107

Частина нежитлових приміщень: коридор №7 – 2,7кв.м, підсобне приміщення №4 – 4,5кв.м, підсобне приміщення №5 - 6,0кв.м, службове прим. №6 – 25,7кв.м нежитлової будівлі за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Миколаївка, вул. Центральна, 107
Ім'я:
Топчій Владіслав
E-mail: [email protected] Телефон: +380676307634 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04339758
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

38,90 грн без ПДВ

Дивитись