передачу нерухомого майна в оренду шляхом проведення електронного аукціону.
Частина нежитлового приміщення на першому поверсі двоповерхової будівлі за адресою: Чернігівська область, м. Городня, вул. Троїцька, буд.15, загальною площею 2,00 кв. м.
31,08 грн
без ПДВОрганізатор:
ГОРОДНЯНСЬКА МІСЬКА РАДАз 26 черв. 2022 18:00
до 3 лип. 2022 20:00
(один учасник)
з 3 лип. 2022 20:00
до 29 лип. 2022 12:43
29 лип. 2022 12:44
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина нежитлового приміщення за адресою: Чернігівська область, м. Городня, вул. Троїцька, буд.15, яке розташоване на першому поверсі (згідно Технічного паспорту - інвентаризаційної справи №2000, літера А 2) двоповерхової будівлі загальною площею 2 кв.м.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 15100, Чернігівська область, Городня, Троїцька,15 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
154
Дата реєстрації:
20 серп. 2008 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
1122.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Рік будівництва:
1971
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
добрий
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки приміщення обов'язково
Координати:
Широта: 51.89127611045375 Довгота: 31.598433852195743
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 24 черв. 2022 09:25 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 24 черв. 2022 09:25 | |
| Фотографічне зображення майна | 24 черв. 2022 09:25 | |
| Фотографічне зображення майна | 24 черв. 2022 09:25 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Ніколенко Юрій
ЄДРПОУ:
14305909
|
Пропозиція: 100,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
24
Назва договору:
Договір оренди комунального майна Городнянської міської ради 24
Опис договору:
Договір оренди комунального майна Городнянської міської ради 24
Вартість договору
100,00 грн
Заключна вартість договору:
100,00 грн
Термін дії договору:
28 лип. 2022 00:00 – 28 лип. 2027 00:00
Дата підписання договору:
28 лип. 2022 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
3 лип. 2022 20:00 – 15 лип. 2022 18:00
Період підписання договору:
3 лип. 2022 20:00 – 29 лип. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ГОРОДНЯНСЬКА МІСЬКА РАДАВас може зацікавити
Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна - частина нежитлового приміщення, загальною площею 2,0 кв. м, що знаходиться на першому поверсі будівлі навчального корпусу літера "А-4" за адресою: м. Львів, вул. М. Тарнавського, 107, що перебуває на балансі Львівського національного університету імені Івана Франка
41,83 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з умовами на право оренди нежитлових підвальних приміщень №15,16 згідно з поверховим планом площею 25,0 кв.м в будівлі за літ Б-3 (поліклініка) за адресою: м.Львів, вул. Лисенка,31
30,00 грн з ПДВ
ДивитисьОренда частини приміщення № 3 корисною площею 1,00 кв.м. на I поверсі двоповерхової будівлі «Промбудбанк», що знаходиться за адресою: 07101, Київська область, Вишгородський район, м. Славутич, вул. Героїв Дніпра, 2-А.
29,44 грн без ПДВ
Дивитись