Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – групи інвентарних об'єктів, що складається з нерухомого майна, загальною площею 7888.7 кв. м, а саме:
- адміністративний будинок "А-2", інвентарний номер 101310266, площею 575.8 кв. м;
- будівля
прохідної "В-1", інвентарний номер 101310267, площею 5.9 кв. м;
- ремонтно-механічна майстерня "Г-2", інвентарний номер 101310268, площею 1336.8 кв. м;
- будівля котельні "Д-1", інвентарний номер 101310270, площею 34.7 кв. м;
- будівля котельні "Ж-1", інвентарний номер 101310269, площею 8.5 кв. м;
- благоустрій території, інвентарний номер 101310271, загальною площею 5389.9 кв. м, в тому числі – замощення (із залізобетонних плит 75*75) – 133.5 кв. м, замощення бетонне – 64.5 кв. м, замощення (дорожні залізобетонні плити) – 2773.9 кв. м, замощення (гравійно-піщане) – 2418.0 кв. м;
- огорожа, інвентарний номер 101310272, розміром 264.15 пог. м (537.1 кв. м),
які розташовані за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Вокзальна, 4 а та перебувають на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну.
Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону).
Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 50035.
Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – групи інвентарних об'єктів, що складається з нерухомого майна, загальною площею 7888.7 кв. м, а саме:
- адміністративний будинок "А-2", інвентарний номер 101310266, площею 575.8 кв. м;
- будівля прохідної "В-1", інвентарний номер 101310267, площею 5.9 кв. м;
- ремонтно-механічна майстерня "Г-2", інвентарний номер 101310268, площею 1336.8 кв. м;
- будівля котельні "Д-1", інвентарний номер 101310270, площею 34.7 кв. м;
- будівля котельні "Ж-1",
інвентарний номер 101310269, площею 8.5 кв. м;
- благоустрій території, інвентарний номер 101310271, загальною площею 5389.9 кв. м, в тому числі – замощення (із залізобетонних плит 75*75) – 133.5 кв. м, замощення бетонне – 64.5 кв. м, замощення (дорожні залізобетонні плити) – 2773.9 кв. м, замощення (гравійно-піщане) – 2418.0 кв. м;
- огорожа, інвентарний номер 101310272, розміром 264.15 пог. м (537.1 кв. м),
які розташовані за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Вокзальна, 4 а та перебувають на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну.
Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону).
Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 50035.
з 25 черв. 2022 18:00
до 17 лип. 2022 20:00
з 18 лип. 2022 12:50
до 18 лип. 2022 13:19
з 18 лип. 2022 13:19
до 4 серп. 2022 15:11
4 серп. 2022 15:12
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 10 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно – адміністративний будинок "А-2", інвентарний номер 101310266, площею 575.8 кв. м, який розташований за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Вокзальна, 4 а та перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 575,8 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80381, Львівська область, МАЛЕХІВ, 4а, вулиця Вокзальна, Малехів, Жовківський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
38039271
Дата реєстрації:
31 серп. 2020 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
575.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
575.8
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
будівля в цілому
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
7.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.88536330736612 Довгота: 24.086992737474702 Висота: 18
|
|||
| 2 |
Державне нерухоме майно – будівля прохідної "В-1", інвентарний номер 101310267, площею 5.9 кв. м, яка розташована за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Вокзальна, 4 а та перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 5,9 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80381, Львівська область, МАЛЕХІВ, 4а, вулиця Вокзальна, Малехів, Жовківський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
38039658
Дата реєстрації:
31 серп. 2020 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
5.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
5.9
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
будівля в цілому
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
2.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.88535160057655 Довгота: 24.086985109596135 Висота: 18
|
|||
| 3 |
Державне нерухоме майно – ремонтно-механічна майстерня "Г-2", інвентарний номер 101310268, площею 1336.8 кв. м, яка розташована за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Вокзальна, 4 а та перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 1 336,8 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80381, Львівська область, МАЛЕХІВ, 4а, вулиця Вокзальна, Малехів, Жовківський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
38764520
Дата реєстрації:
15 жовт. 2020 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1336.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
1336.8
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
будівля в цілому
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
19.0
Ступінь потужності електромережі:
друга ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.88530199739917 Довгота: 24.08702275409601 Висота: 17
|
|||
| 4 |
Державне нерухоме майно – будівля котельні "Д-1", інвентарний номер 101310270, площею 34.7 кв. м, яка розташована за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Вокзальна, 4 а та перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 34,7 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80381, Львівська область, МАЛЕХІВ, 4а, вулиця Вокзальна, Малехів, Жовківський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
38765640
Дата реєстрації:
15 жовт. 2020 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
34.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
34.7
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
будівля в цілому
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.885321731735786 Довгота: 24.086979809719516 Висота: 18
|
|||
| 5 |
Державне нерухоме майно – будівля котельні "Ж-1", інвентарний номер 101310269, площею 8.5 кв. м, яка розташована за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Вокзальна, 4 а та перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 8,5 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80381, Львівська область, МАЛЕХІВ, 4а, вулиця Вокзальна, Малехів, Жовківський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
38765342
Дата реєстрації:
15 жовт. 2020 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
8.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
8.5
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
будівля в цілому
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
1.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.88533205238383 Довгота: 24.087011304770083 Висота: 17
|
|||
| 6 |
Державне нерухоме майно – благоустрій території, інвентарний номер 101310271, загальною площею 5389.9 кв. м, в тому числі – замощення (із залізобетонних плит 75*75) – 133.5 кв. м, замощення бетонне – 64.5 кв. м, замощення (дорожні залізобетонні плити) – 2773.9 кв. м, замощення (гравійно-піщане) – 2418.0 кв. м, які розташовані за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Вокзальна, 4 а та перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 5 389,9 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80381, Львівська область, МАЛЕХІВ, 4а, вулиця Вокзальна, Малехів, Жовківський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
5389.9
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.88530946488885 Довгота: 24.08701552667211 Висота: 17
|
|||
| 7 |
Державне нерухоме майно – огорожа, інвентарний номер 101310272, розміром 264.15 пог. м (537.1 кв. м), яка розташована за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Вокзальна, 4 а та перебуває на балансі Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 537,1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80381, Львівська область, МАЛЕХІВ, 4а, вулиця Вокзальна, Малехів, Жовківський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
537.1
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.88531926569854 Довгота: 24.087001097214124 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 13 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 23 черв. 2022 16:52 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 черв. 2022 16:52 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 черв. 2022 16:52 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 черв. 2022 16:52 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 черв. 2022 16:52 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 черв. 2022 16:52 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 черв. 2022 16:52 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 черв. 2022 16:52 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 черв. 2022 16:52 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 черв. 2022 16:52 | |
| Паспорт торгів | 23 черв. 2022 16:58 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 23 черв. 2022 16:52 | |
| Проєкт договору оренди | 23 черв. 2022 16:52 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Басюк Ю. В.
ЄДРПОУ:
01354485
|
Пропозиція: 150 001,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
37
Назва договору:
ДОГОВІР №37 оренди нерухомого майна, що належить до державної власності від 04.08.2022
Опис договору:
ДОГОВІР №37 оренди нерухомого майна, що належить до державної власності від 04.08.2022
Вартість договору
150 001,00 грн
Заключна вартість договору:
150 001,00 грн
Термін дії договору:
4 серп. 2022 10:00 – 3 серп. 2023 10:00
Дата підписання договору:
4 серп. 2022 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
18 лип. 2022 13:19 – 1 серп. 2022 18:00
Період підписання договору:
18 лип. 2022 13:19 – 15 серп. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Атаманів Тарас Володимирович
ЄДРПОУ:
43881234
|
Пропозиція: 150 000,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Приміщення №№ 5-16, 23-28, 33, основною площею 326.7 кв. м, загальною площею 565.19 кв. м (з урахуванням коефіцієнта 1,73 на місця загального користування) третього поверху адміністративної будівлі (літ. А), розташованої за адресою: вул. Хмельницьке шосе, буд. 7, м. Вінниця.
101 096,66 грн з ПДВ
ДивитисьМагазин загальною площею 74,8 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок Г-1; котлопункт загальною площею 57,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок В-1
107 126,00 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення Микуличівської дільничної лікарні державної ветеринарної медицини /А-1/ загальною площею 65,2 кв.м, за адресою: Волинська обл., Володимирський р-н, с. Микуличі, вул. Мілашенкова, 31
72 411,50 грн без ПДВ
Дивитись