Аукціон із зниженням стартової ціни з передачі в оренду державного нерухомого майна - нежитлових приміщень № 61 та 62, загальною площею 112.2 кв. м, що розташовані в будівлі ремонтно-механічної майстерні літера "Б-1" на антресолях та знаходяться за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Київська, 18 та перебувають на балансі ДП МОУ " ЗАХІДВІЙСЬКБУД". Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону). Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6798.

Аукціон із зниженням стартової ціни з передачі в оренду державного нерухомого майна - нежитлових приміщень № 61 та 62, загальною площею 112.2 кв. м, що розташовані в будівлі ремонтно-механічної майстерні літера "Б-1" на антресолях та знаходяться за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Київська, 18 та перебувають на балансі ДП МОУ " ЗАХІДВІЙСЬКБУД". Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону). Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6798.

Початкова ціна

6 098,75 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 черв. 2022 18:00

до 4 лип. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
22 черв. 2022 18:00 – 4 лип. 2022 20:00
Початок аукціону:
5 лип. 2022 12:30
Дата публікації:
20 черв. 2022 11:59
Період редагування:
20 черв. 2022 11:59 – 22 черв. 2022 18:00
Період питань:
20 черв. 2022 11:59 – 4 лип. 2022 18:00
Період відповідей:
20 черв. 2022 11:59 – 4 лип. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20220620-98196
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
13 918,41 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
12 197,50 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
50 %
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
6798
Строк оренди:
1 день
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
6 098,75 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
60,99 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
село Малехів, вулиця Київська,18
Додаткова інформація:
Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону).

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Інше
Цільове призначення об'єкта:
• Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. • Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. • Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе. • Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини. • Бібліотеки. Театри. Кінотеатри, діяльність з кінопоказів
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Державне нерухоме майно - нежитлові приміщення № 61 та 62, загальною площею 112.20 кв. м, що розташовані в будівлі ремонтно-механічної майстерні літера "Б-1" на антресолях та знаходяться за адресою: Львівська обл., с. Малехів, вул. Київська, 18 та перебувають на балансі ДП МОУ " ЗАХІДВІЙСЬКБУД"

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

112,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80381, Львівська область, МАЛЕХІВСЬКА/С.МАЛЕХІВ, , Малехів, Жовківський район

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
-
Дата реєстрації:
15 лист. 2012 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
112.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
4644.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
112.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
антресоль
Технічний стан об'єкта:
потребує поточного ремонту
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
3360.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.88499885125503 Довгота: 24.080486297607422 Висота: 16

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 20 черв. 2022 11:59
Фотографічне зображення майна 20 черв. 2022 11:59
Поверховий план об'єкта або план поверху 20 черв. 2022 11:59
Паспорт торгів 20 черв. 2022 11:59
Проєкт договору оренди 20 черв. 2022 11:59

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м.Львів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Калинець Владислав Зіновійович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
24308317
Адреса:
Україна, Львівська область, с. Малехів, вул. Київська, 18

Основний контакт

Ім'я:
Уракіна Любава
E-mail:
Телефон:
+380974451892

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
Ім'я:
Антонюк Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380664711917 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23152907
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гайовська Лілія Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965939170 ЄДРПОУ:
44039854
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 298,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда приміщення № 9 загальною площею 6,8 кв. м на станції метро «Оболонь»

Оренда приміщення № 9 загальною площею 6,8 кв. м на станції метро «Оболонь»
Ім'я:
Нагорняк Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026177 ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 054,86 грн без ПДВ

Дивитись