Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна - частину нежитлового приміщення №4, заг. пл. 2.00 кв. м, будівлі КПП літ. "Б-1" за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Верещиця, вул. І. Богуна, 4а, яка перебуває на балансі Львівського
державного університету внутрішніх справ.
Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану(відповідно до пункту 6-1 прикінцевих та перехідних положень Закону).
Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6893
Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна - частину нежитлового приміщення №4, заг. пл. 2.00 кв. м, будівлі КПП літ. "Б-1" за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Верещиця, вул. І. Богуна, 4а, яка перебуває на балансі Львівського державного університету внутрішніх справ.
Термін оренди - строк дії договорів оренди державного майна, які укладаються під час дії воєнного стану, не може перевищувати 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану(відповідно до пункту 6-1
прикінцевих та перехідних положень Закону).
Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6893
з 22 черв. 2022 18:00
до 6 лип. 2022 20:00
(один учасник)
з 6 лип. 2022 20:00
до 3 серп. 2022 14:50
3 серп. 2022 14:50
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно – частина нежитлового приміщення №4, заг. пл. 2.00 кв. м, будівлі КПП літ. "Б-1" за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Верещиця, вул. І. Богуна, 4а, яка перебуває на балансі Львівського державного університету внутрішніх справ
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 81052, Львівська область, ВЕРЕЩИЦЯ, , Верещиця, Яворівський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
-
Дата реєстрації:
17 лип. 2019 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
58.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
2.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.98314425368064 Довгота: 23.625669479370117 Висота: 16
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 20 черв. 2022 13:50 | |
| Фотографічне зображення майна | 20 черв. 2022 13:50 | |
| Фотографічне зображення майна | 20 черв. 2022 13:50 | |
| Фотографічне зображення майна | 20 черв. 2022 13:50 | |
| Паспорт торгів | 20 черв. 2022 13:50 | |
| Проєкт договору оренди | 20 черв. 2022 13:50 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 20 черв. 2022 13:50 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Куч Ігор
ЄДРПОУ:
14360570
|
Пропозиція: 100,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
36
Назва договору:
ДОГОВІР №36 оренди нерухомого майна, що належить до державної власності від 03.08.2022
Опис договору:
ДОГОВІР №36 оренди нерухомого майна, що належить до державної власності від 03.08.2022
Вартість договору
100,00 грн
Заключна вартість договору:
100,00 грн
Термін дії договору:
3 серп. 2022 10:00 – 2 серп. 2023 10:00
Дата підписання договору:
3 серп. 2022 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
6 лип. 2022 20:00 – 20 лип. 2022 18:00
Період підписання договору:
6 лип. 2022 20:00 – 3 серп. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Про передачу в оренду через аукціон такого майна: частина нежитлового приміщення площею 1,0 кв.м Учбового корпусу № 2, за адресою: вул. Сковороди, 1/3, м. Полтава, терміном на 5 років
1,73 грн без ПДВ
ДивитисьПро передачу в оренду через аукціон державного майна - частини вбудованого нежитлового приміщення зимового саду поз. 26 площею 5,0 кв.м. першого поверху будівлі стоматологічного факультету літ. «А», що розташована за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Університетська, 6а та обліковується на балансі Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет"
3,07 грн без ПДВ
ДивитисьНа укладання договору оренди частини нежитлового приміщення площею 3,0 кв. м за адресою: м. Миколаїв, вул. Аркасівська, 11
3,00 грн без ПДВ
Дивитись