Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення, загальною площею 49,2 кв.м. за адресою: м.Світловодськ, смт.Власівка,вул. Молодіжна,9

Аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення, загальною площею 49,2 кв.м., а саме: приміщення площею 29,7 кв.м. та приміщення площею 19,5 кв.м., розташоване за адресою: м.Світловодськ, смт.Власівка,вул. Молодіжна,9. Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Особа, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, сплачує реєстраційний та гарантійний внески для набуття статусу учасника.

Початкова ціна

950,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 30 бер. 2022 18:00

до 17 квіт. 2022 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 17 квіт. 2022 20:00

до 19 квіт. 2022 14:29

Аукціон завершено

19 квіт. 2022 14:30

Подача пропозицій:
30 бер. 2022 18:00 – 17 квіт. 2022 20:00
Початок аукціону:
18 квіт. 2022 11:30
Дата публікації:
28 бер. 2022 15:10
Період редагування:
28 бер. 2022 15:10 – 30 бер. 2022 18:00
Період питань:
28 бер. 2022 15:10 – 17 квіт. 2022 18:00
Період відповідей:
28 бер. 2022 15:10 – 17 квіт. 2022 18:00
Період кваліфікації:
17 квіт. 2022 20:00 – 17 трав. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20220328-01014
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
3 250,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
1
Строк оренди:
4 роки 11 місяців
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
950,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
9,50 грн
Тип власності:
Комунальна

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність
- Інше
Можливість суборенди:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитле приміщення загальною площею 49,2 кв.м., а саме: приміщення площею 29,7 кв.м. та приміщення площею 19,5 кв.м., розташоване за адресою: м.Світловодськ, смт.Власівка,вул. Молодіжна,9

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

49,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 27552, Кіровоградська область, Власівка, Молодіжна,9

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
49.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.11236000 Довгота: 33.28961000

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 28 бер. 2022 15:10
Поверховий план об'єкта або план поверху 28 бер. 2022 15:10
Фотографічне зображення майна 28 бер. 2022 15:10
Фотографічне зображення майна 28 бер. 2022 15:10

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Тетяна Ємець
ІПН/РНОКПП:
2155916266

Пропозиція:

950,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 5 квіт. 2022 21:17
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 квіт. 2022 21:17
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 квіт. 2022 21:17

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 19 квіт. 2022 14:20

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 19 квіт. 2022 14:28
Акт приймання-передачі 19 квіт. 2022 14:28

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 5 квіт. 2022 21:17
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 квіт. 2022 21:17
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 квіт. 2022 21:17

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 19 квіт. 2022 14:20

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 19 квіт. 2022 14:28
Акт приймання-передачі 19 квіт. 2022 14:28
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
511
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна
Опис договору:
Оренда нежитлового приміщення загальною площею 49,2 кв.м., а саме: приміщення площею 29,7 кв.м. та приміщення площею 19,5 кв.м., розташованого за адресою: м.Світловодськ, смт.Власівка,вул. Молодіжна,9
Вартість договору
950,00 грн
Заключна вартість договору:
950,00 грн
Термін дії договору:
1 січ. 2022 10:00 – 1 груд. 10:00
Дата підписання договору:
18 квіт. 2022 10:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 19 квіт. 2022 14:28
Акт приймання-передачі 19 квіт. 2022 14:28

Період підписання протоколу:
17 квіт. 2022 20:00 – 29 квіт. 2022 18:00
Період підписання договору:
17 квіт. 2022 20:00 – 17 трав. 2022 18:00

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04055280
Адреса:
Україна, 27501, Кіровоградська область, Світловодськ, Героїв України,14

Основний контакт

Ім'я:
ЖУРАВЕЛЬ КОСТЯНТИН
E-mail:
Телефон:
+380962138475

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
32092251
Адреса:
Україна, 27552, Кіровоградська область, Власівка, Лівобережна,9, КОАТУУ: 3510945300, ВЛАСІВКА

Основний контакт

Ім'я:
Матвієць В.В.
E-mail:
Телефон:
+380523652279

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Одержувач: ГУК у Кіров.обл./тг м.Свiтлов/22080402;Банк одержувача: Казначейство України (ЕАП)
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA108999980334159850000011563
ЄДРПОУ:
37918230
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Одержувач: ГУК у Кіров.обл./тг м.Свiтлов/22080402; Банк одержувача: Казначейство України (ЕАП)
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA108999980334159850000011563
ЄДРПОУ:
37918230
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення харчоблоку Туменського ліцею

Оренда нежитлового приміщення харчоблоку Туменського ліцею
Ім'я:
Діжурко Оксана Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380671664006 ЄДРПОУ:
39135048
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 824,96 грн без ПДВ

Дивитись

Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, м. Баранівка, вул. Звягельська, 3. Оренда – приміщення підвалу площею 51,00 кв. м (В)

Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, м. Баранівка, вул. Звягельська, 3. Оренда – приміщення підвалу площею 51,00 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

612,00 грн з ПДВ

Дивитись

Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, м. Баранівка, вул. Звягельська, 3. Оренда – приміщення підвалу площею 59,40 кв. м (В)

Житомирська обл., Новоград-Волинський р-н, м. Баранівка, вул. Звягельська, 3. Оренда – приміщення підвалу площею 59,40 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

712,80 грн з ПДВ

Дивитись