Проведення аукціону щодо майна – нежитлового приміщення №158 підвального поверху та 1/2 сходів ІV (літ.А-5) площею 109,00 кв.м за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, 18

укладання договору оренди шляхом електронного аукціону

Початкова ціна

4 686,29 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 лют. 2022 18:00

до 13 бер. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
22 лют. 2022 18:00 – 13 бер. 2022 20:00
Початок аукціону:
14 бер. 2022 12:00
Дата публікації:
18 лют. 2022 11:02
Період редагування:
18 лют. 2022 11:02 – 22 лют. 2022 18:00
Період питань:
18 лют. 2022 11:02 – 13 бер. 2022 18:00
Період відповідей:
18 лют. 2022 11:02 – 13 бер. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20220218-50985
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
9 372,58 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
379
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
4 686,29 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
46,86 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником балансоутримувача годину огляду об’єкта за телефонами (097) 608-31-24, (067) 654-33-08 з 10.00 до 15.00 (перерва з 12.00 по 12.45) з понеділка по п’ятницю.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Інше
Додаткові умови оренди майна:
заборона щодо використання орендарем майна: розміщення ветеринарних лікарень (клінік); казино, інших гральних заходів, гральних автоматів; ресторанів, барів, кафе, закусочних, буфетів, кафетеріїв, що здійснюють продаж товарів підакцизної групи; ритуальних послуг; складів; збір і сортування вторинної сировини; нічні клуби; ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год); сауни, лазні; організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності; готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки; комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе;
Можливість суборенди:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення підвального поверху (літ.А-5) загальною площею 109,0 кв.м, у складі: приміщення №158 площею 101,70 кв.м та 1/2 клітини сходів IV площею 7,30 кв.м, за адресою: 69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова,18

Код CAV: 04233000-0 Адміністративні приміщення в житлових будинках
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості

Площа:

109 метри квадратні

Адреса:

Україна, 69035, Запорізька область, Запоріжжя, Лермонтова вулиця, 18

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1795451623101
Дата реєстрації:
21 бер. 2019 10:56
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
109.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Номер поверху або поверхів:
підвальний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.84050466259901 Довгота: 35.126677126643784

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 18 лют. 2022 11:02
Фотографічне зображення майна 18 лют. 2022 11:02
Фотографічне зображення майна 18 лют. 2022 11:02
Фотографічне зображення майна 18 лют. 2022 11:02
Фотографічне зображення майна 18 лют. 2022 11:02
Фотографічне зображення майна 18 лют. 2022 11:02
Фотографічне зображення майна 18 лют. 2022 11:02
Фотографічне зображення майна 18 лют. 2022 11:02
Фотографічне зображення майна 18 лют. 2022 11:02
Презентація 18 лют. 2022 11:02
Поверховий план об'єкта або план поверху 18 лют. 2022 11:02

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37573068
Адреса:
Україна, 69105, Запорізька область, м. Запоріжжя, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206

Основний контакт

Ім'я:
Забутний О.П.
E-mail:
Телефон:
+380612339948

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
05478717
Адреса:
Україна, 69032, Запорізька область, Запоріжжя, пр.Металургів,11, КОАТУУ: 2300000000, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Король Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380676543308

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)

Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 958,39 грн з ПДВ

Дивитись

Частина нежитлових приміщень площею 19,4 кв.м., що знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності, будинок 9-А, приміщення 1.

Частина нежитлових приміщень площею 19,4 кв.м., що знаходиться за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності, будинок 9-А, приміщення 1.
Ім'я:
Гнатишена Вікторія Алефтинівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380459472052 ЄДРПОУ:
24209727
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 083,00 грн без ПДВ

Дивитись