проведення аукціону на передачу в оренду майна, а саме: частини нежитлового приміщення №45 першого поверху будівлі (літ. А-3) площею 6,0 кв.м за адресою: вул. Сєдова, 10, м.Запоріжжя, 69057
проведення аукціону на передачу в оренду майна, а саме: частини нежитлового приміщення №45 першого поверху будівлі (літ. А-3) площею 6,0 кв.м за адресою: вул. Сєдова, 10, м.Запоріжжя, 69057
з 21 лют. 2022 18:00
до 21 бер. 2022 20:00
(один учасник)
з 21 бер. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
частина нежитлового приміщення №45 першого поверху будівлі (літ. А-3) площею 6,0 кв.м по вул. Сєдова, 10, м. Запоріжжя, 69057
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 6 метри квадратні |
Адреса: Україна, 69057, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Сєдова, 10 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1950350223000
Дата реєстрації:
3 квіт. 2000 04:01
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
6.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
компенсація балансоутримувачу витрат за комунальні послуги, експлуатаційні витрати, витрати на спільне утримання прилеглої території
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
відшкодування сум земельного податку балансоутримувачу
Координати:
Широта: 47.8469655 Довгота: 35.1432492
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Презентація | 17 лют. 2022 15:06 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 17 лют. 2022 15:06 | |
| Проєкт договору оренди | 17 лют. 2022 15:06 | |
| Фотографічне зображення майна | 17 лют. 2022 15:06 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Добровольський Едуард Владиславович
ЄДРПОУ:
14360570
|
Пропозиція: 310,00 грн |
Статус: Очікується протокол |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
21 бер. 2022 20:00 – 4 квіт. 2022 18:00
Період підписання договору:
21 бер. 2022 20:00 – 18 квіт. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області загальною площею 2 кв. м. за адресою м. Кропивницький вул. Преображенська,2 ( приміщення на Іповерсі)
407,80 грн з ПДВ
Дивитисьприміщення № 34, 35, 36, яке знаходиться в місті Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29
422,73 грн без ПДВ
ДивитисьМиколаївська обл., Баштанський р-н, с. Лук´янівка, вул. Центральна, 26. Оренда – частина нежитлової будівлі площею 38,6 кв.м. (В)
500,26 грн з ПДВ
Дивитись