Кабінет № 107, (нежитлове приміщення) площею 61,0 кв.м., та приміщення загального користування площею 14,6 кв.м., що розташовані на першому поверсі двоповерхової адміністративної будівлі за адресою: Україна, Харківська область, Куп’янський район, с.
Старовірівка, вулиця 40 років Перемоги, будинок 102“А”
Кабінет № 107, (нежитлове приміщення) площею 61,0 кв.м., та приміщення загального користування площею 14,6 кв.м., що розташовані на першому поверсі двоповерхової адміністративної будівлі за адресою: Україна, Харківська область, Куп’янський район, с. Старовірівка, вулиця 40 років Перемоги, будинок 102“А”
з 18 лют. 2022 18:00
до 10 бер. 2022 20:00
(один учасник)
з 10 бер. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Кабінет № 107, (нежитлове приміщення) площею 61,0 кв.м., та приміщення загального користування площею 14,6 кв.м., що розташовані на першому поверсі двоповерхової адміністративної будівлі за адресою: Україна, Харківська область, Куп’янський район, с. Старовірівка, вулиця 40 років Перемоги, будинок 102“А”
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 71,6 метри квадратні |
Адреса: Україна, 63631, Харківська область, Старовірівка, Кабінет № 107, (нежитлове приміщення) площею 61,0 кв.м., та приміщення загального користування площею 14,6 кв.м., що розташовані на першому поверсі двоповерхової адміністративної будівлі за адресою: Україна, Харківська область, Куп’янський район, с. Старовірівка, вулиця 40 років Перемоги, будинок 102“А” |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Дата реєстрації:
23 груд. 2004 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
71.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
269.1
Рік будівництва:
1990
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
6.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Витрати за спожиту електричну енергію, на постачання та розподіл природного газу компенсуються орендарем балансоутримувачу відповідно до заключених договорів відшкодування. Оплату за водопостачання орендар здійснює відповідно до укладених договорів з підприємствами-постачальниками відповідних комунальних послуг
Координати:
Широта: 49.687361921 Довгота: 37.4263000488
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 16 лют. 2022 11:27 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 16 лют. 2022 11:27 | |
| Фотографічне зображення майна | 16 лют. 2022 11:27 | |
| Проєкт договору оренди | 16 лют. 2022 11:27 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Тімохін Євген Михайлович
ІПН/РНОКПП:
3167010698
|
Пропозиція: 1 415,00 грн |
Статус: Очікується протокол |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
10 бер. 2022 20:00 – 23 бер. 2022 18:00
Період підписання договору:
10 бер. 2022 20:00 – 6 квіт. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ВІДДІЛ З ПИТАНЬ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини приміщення під розміщення буфету площею 5,0 кв. м у складі нежитлового приміщення № 28 загальною площею 71,9 кв.м, Городоцького навчально-виховного комплексу №2 І-ІІІ ступенів "ЗЗСО І ступеня - гімназія Городоцької міської ради Львівської області", що розташоване за адресою: 81500, Львівська область, Львівський район, м. Городок, вул. Мартовича, 1.
827,89 грн без ПДВ
Дивитись