Аукціон із зниженням стартової ціни з передачі в оренду державного нерухомого майна - загальною площею 70,0 кв.м, на першому поверсі будівлі під "Б-3"- новий аеровокзал за адресою: м.Львів, вул. Любінська, 168.Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 5685

Аукціон із зниженням стартової ціни з передачі в оренду державного нерухомого майна - загальною площею 70,0 кв.м, на першому поверсі будівлі під "Б-3"- новий аеровокзал за адресою: м.Львів, вул. Любінська, 168.Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 5685

Початкова ціна

2 940,28 грн

без ПДВ
Аукціон відмінено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 17 лют. 2022 18:00

до 17 бер. 2022 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
17 лют. 2022 18:00 – 17 бер. 2022 20:00
Початок аукціону:
18 бер. 2022 12:55
Дата публікації:
15 лют. 2022 16:10
Період редагування:
15 лют. 2022 16:10 – 17 лют. 2022 18:00
Період питань:
15 лют. 2022 16:10 – 17 бер. 2022 18:00
Період відповідей:
15 лют. 2022 16:10 – 17 бер. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20220215-45386
Реєстраційний внесок:
650,00 грн
Гарантійний внесок:
99 240,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
5 880,56 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
50 %
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
5685
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 940,28 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
29,40 грн
Тип власності:
Державна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
м.Львів, вул. Любінська, 168

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Рішення суду або інші підстави
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 4 бер. 2022 13:04

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Інше
Цільове призначення об'єкта:
Майно може бути використане за цільовим призначенням на розсуд Орендаря, за винятком таких цільових призначень: -Офісні приміщення. коворкінги. Об'єкти поштового зв’язку та розміщення суб’єктів господарювання, що надають послуги з перевезення та доставки (вручення) поштових відправлень. Редакції засобів масової інформації, видавництва друкованих засобів масової інформації та видавничої продукції. Ломбарди, відділення банків. інших провайдерів фінансових послуг. - Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. - Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. - Склади. Камери схову, архіви, – Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів
Додаткові умови оренди майна:
Майно може бути використане за цільовим призначенням на розсуд Орендаря, за винятком таких цільових призначень: -Офісні приміщення. коворкінги. Об'єкти поштового зв’язку та розміщення суб’єктів господарювання, що надають послуги з перевезення та доставки (вручення) поштових відправлень. Редакції засобів масової інформації, видавництва друкованих засобів масової інформації та видавничої продукції. Ломбарди, відділення банків. інших провайдерів фінансових послуг. - Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. - Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. - Склади. Камери схову, архіви, – Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

державне нерухоме майно- загальною площею 70,0 кв.м, на першому поверсі будівлі нового аеровокзалу (під літ."Б-3") за адресою: м.Львів. вул.Любінська. 168, що перебуває на балансі ДП "МА "Львів" ім..Д.Галицького

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості

Площа:

70 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, 168, вулиця Любінська, Залізничний район, Львів, Львівська міськрада

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
03:09:438:00003
Дата реєстрації:
13 лип. 2009 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
70.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
47233.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
70.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
1.2
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Вентиляція:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.81395171716534 Довгота: 23.959808349609375 Висота: 13

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 15 лют. 2022 16:10
Фотографічне зображення майна 15 лют. 2022 16:10
Фотографічне зображення майна 15 лют. 2022 16:10
Фотографічне зображення майна 15 лют. 2022 16:10
Поверховий план об'єкта або план поверху 15 лют. 2022 16:10
Паспорт торгів 16 лют. 2022 15:05
Проєкт договору оренди 15 лют. 2022 16:10
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 16 лют. 2022 09:14
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 16 лют. 2022 15:03

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, мЛьвів, вул.Коперника М.,4

Основний контакт

Ім'я:
Калинець Владислав Зіновійович
E-mail:
Телефон:
+380322616204

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
33073442
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, Львів, вул. Любінська, 168

Основний контакт

Ім'я:
Расяк Василь Богданович
E-mail:
Телефон:
+380322298145

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький

Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
Ім'я:
Антонюк Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380664711917 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23152907
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гайовська Лілія Григорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965939170 ЄДРПОУ:
44039854
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 298,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.

Оренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
Ім'я:
Щербань Олексій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380662149222 ЄДРПОУ:
02470135
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 000,00 грн з ПДВ

Дивитись