Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна - частину нежитлового приміщення №4, заг. пл. 2.00 кв. м, будівлі КПП літ. "Б-1" за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Верещиця, вул. І. Богуна, 4а, яка перебуває на балансі Львівського
державного університету внутрішніх справ. Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6893.
Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна - частину нежитлового приміщення №4, заг. пл. 2.00 кв. м, будівлі КПП літ. "Б-1" за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Верещиця, вул. І. Богуна, 4а, яка перебуває на балансі Львівського державного університету внутрішніх справ. Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6893.
з 16 лют. 2022 18:00
до 13 бер. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Причини скасування | 4 бер. 2022 12:55 |
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно – частина нежитлового приміщення №4, заг. пл. 2.00 кв. м, будівлі КПП літ. "Б-1" за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Верещиця, вул. І. Богуна, 4а, яка перебуває на балансі Львівського державного університету внутрішніх справ
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 81052, Львівська область, ВЕРЕЩИЦЯ, , Верещиця, Яворівський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
-
Дата реєстрації:
17 лип. 2019 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
58.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
2.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.98314425368064 Довгота: 23.625669479370117 Висота: 16
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 14 лют. 2022 15:58 | |
| Фотографічне зображення майна | 14 лют. 2022 15:58 | |
| Фотографічне зображення майна | 14 лют. 2022 15:58 | |
| Фотографічне зображення майна | 14 лют. 2022 15:58 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 14 лют. 2022 15:58 | |
| Паспорт торгів | 14 лют. 2022 15:58 | |
| Проєкт договору оренди | 14 лют. 2022 15:58 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Про передачу в оренду через аукціон такого майна: частина нежитлового приміщення площею 1,0 кв.м Учбового корпусу № 2, за адресою: вул. Сковороди, 1/3, м. Полтава, терміном на 5 років
1,73 грн без ПДВ
ДивитисьПро передачу в оренду через аукціон державного майна - частини вбудованого нежитлового приміщення зимового саду поз. 26 площею 5,0 кв.м. першого поверху будівлі стоматологічного факультету літ. «А», що розташована за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Університетська, 6а та обліковується на балансі Державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет"
3,07 грн без ПДВ
ДивитисьНа укладання договору оренди частини нежитлового приміщення площею 3,0 кв. м за адресою: м. Миколаїв, вул. Аркасівська, 11
3,00 грн без ПДВ
Дивитись