Державне нерухоме майно – частина нежитлового приміщення № 12 загальною площею 18.5 кв.м. розташоване на першому поверсі у будівлі під літерою "PII-3" – адміністративна будівля ВДСП і АБ ДП МА "Львів" ім.. Данила Галицького"" за адресою: м. Львів, вул.
Любінська, 168, та перебуває на балансі ДП "МА "Львів" ім.. Данила Галицького"
Державне нерухоме майно – частина нежитлового приміщення № 12 загальною площею 18.5 кв.м. розташоване на першому поверсі у будівлі під літерою "PII-3" – адміністративна будівля ВДСП і АБ ДП МА "Львів" ім.. Данила Галицького"" за адресою: м. Львів, вул. Любінська, 168, та перебуває на балансі ДП "МА "Львів" ім.. Данила Галицького". Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта
6861
з 4 лют. 2022 18:00
до 27 лют. 2022 20:00
(один учасник)
з 27 лют. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 2 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
- Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів
- Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи
- Заклади харчування, їдальні, буфети, кафе, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи
- Розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно – частина нежитлового приміщення № 12 загальною площею 18.5 кв.м. розташоване на першому поверсі у будівлі під літерою "PII-3" – адміністративна будівля ВДСП і АБ ДП МА "Львів" ім.. Данила Галицького"" за адресою: м. Львів, вул. Любінська, 168, та перебуває на балансі ДП "МА "Львів" ім.. Данила Галицького"
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 18,5 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 168, вулиця Любінська, Залізничний район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
-
Дата реєстрації:
23 вер. 2013 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
18.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
265.9
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
18.5
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
Перший
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Потужність електромережі, кВт:
2.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.81269863539313 Довгота: 23.960242867469788 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 2 лют. 2022 15:44 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 лют. 2022 15:44 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 2 лют. 2022 15:44 | |
| Паспорт торгів | 2 лют. 2022 15:44 | |
| Проєкт договору оренди | 2 лют. 2022 15:44 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Любоа Бородіна
ЄДРПОУ:
32657656
|
Пропозиція: 832,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Непідписання протоколу
Період підписання протоколу:
27 лют. 2022 20:00 – 14 бер. 2022 18:00
Період підписання договору:
27 лют. 2022 20:00 – 28 бер. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Аукціон щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Чернівецької міської територіальної громади, за адресою: м.Чернівці, вул.Рівненська,8
1 538,40 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон на продовження договору оренди нежитлового приміщення
818,00 грн без ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда приміщень вільного призначення у с. Новий Дорогинь Житомирської області!
650,00 грн з ПДВ
Дивитись