Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна - частини тамбуру операційного залу приміщення №3, загальною площею 2.0 кв. м, що знаходиться на першому поверсі пасажирського автовокзалу міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення
"Рава-Руська-Гребенне" за адресою: Львівська область, Львівський р-н, с. Рата, вул. Гребінська, 28, та перебуває на балансі Львівської митниці Держмитслужби. Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6846.
Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна - частини тамбуру операційного залу приміщення №3, загальною площею 2.0 кв. м, що знаходиться на першому поверсі пасажирського автовокзалу міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення "Рава-Руська-Гребенне" за адресою: Львівська область, Львівський р-н, с. Рата, вул. Гребінська, 28, та перебуває на балансі Львівської митниці Держмитслужби. Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону
міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6846.
з 1 лют. 2022 18:00
до 20 лют. 2022 20:00
з 21 лют. 2022 11:05
до 21 лют. 2022 11:34
з 21 лют. 2022 11:34
до 22 бер. 2022 16:41
22 бер. 2022 16:41
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно - частина тамбуру операційного залу приміщення №3, загальною площею 2.0 кв. м, що знаходиться на першому поверсі пасажирського автовокзалу міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення "Рава-Руська-Гребенне" за адресою: Львівська область, Львівський р-н, с. Рата, вул. Гребінська, 28, та перебуває на балансі Львівської митниці Держмитслужби
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80312, Львівська область, РАТА, , Рата, Жовківський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
-
Дата реєстрації:
15 жовт. 2020 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
1449.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
перший
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.240630163710605 Довгота: 23.606447689135774 Висота: 17
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 28 січ. 2022 16:14 | |
| Фотографічне зображення майна | 28 січ. 2022 16:14 | |
| Фотографічне зображення майна | 28 січ. 2022 16:14 | |
| Фотографічне зображення майна | 28 січ. 2022 16:14 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 28 січ. 2022 16:14 | |
| Паспорт торгів | 28 січ. 2022 16:14 | |
| Проєкт договору оренди | 28 січ. 2022 16:14 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Наталія Чернілевська
ЄДРПОУ:
43010876
|
Пропозиція: 3 350,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
29
Назва договору:
Договір оренди державного нерухомого майна №29 від 22.03.2022
Опис договору:
Договір оренди державного нерухомого майна №29 від 22.03.2022
Вартість договору
3 350,00 грн
Заключна вартість договору:
3 350,00 грн
Термін дії договору:
22 бер. 2022 10:00 – 21 бер. 2027 10:00
Дата підписання договору:
22 бер. 2022 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
21 лют. 2022 11:34 – 9 бер. 2022 18:00
Період підписання договору:
21 лют. 2022 11:34 – 22 бер. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Кіщак Роман Ігорович
ІПН/РНОКПП:
3218206731
|
Пропозиція: 3 300,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Нежитлове вбудоване приміщення, розташоване на першому поверсі в п’ятиповерховому панельному житловому будинку за адресою: м. Тернівка, Павлоградський район, Дніпропетровської області, вул. Перемоги, б.11
124,47 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини нежитлового приміщення (лікувальний корпус 3, блок 6, 1-й поверх) загальною площею 2 кв.м
64,94 грн без ПДВ
ДивитисьОренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Державного підприємства «Центр оцінки та інформації».
68,20 грн без ПДВ
Дивитись