Державне нерухоме майно – частина нежитлового приміщення загальною площею 26.0 кв.м. розташоване на другому поверсі у будівлі під літерою "Б-3" – новий аеровокзал ДП "МА "Львів" ім.. Данила Галицького" за адресою: м. Львів, вул. Любінська, 168 та
перебуває на балансі ДП "МА "Львів" ім.. Данила Галицького"
Державне нерухоме майно – частина нежитлового приміщення загальною площею 26.0 кв.м. розташоване на другому поверсі у будівлі під літерою "Б-3" – новий аеровокзал ДП "МА "Львів" ім.. Данила Галицького" за адресою: м. Львів, вул. Любінська, 168 та перебуває на балансі ДП "МА "Львів" ім.. Данила Галицького". Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6841
з 31 січ. 2022 18:00
до 27 лют. 2022 20:00
(один учасник)
з 27 лют. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
- Пункти обміну валюти, банкомати, платіжні термінали. Торговельні автомати. Розміщення технічних засобів і антен операторів телекомунікацій, суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги зв’язку, послуги доступу до Інтернету, телекомунікації, передання сигналу мовлення. Розміщення зовнішньої реклами на будівлях і спорудах. Продаж книг, газет і журналів
- Заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи
- Заклади харчування, їдальні, буфети, кафе, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи
- Заклади охорони здоров’я, клініки, лікарні, приватна медична практика. Аптеки. Ветеринарні лікарні (клініки), лабораторії ветеринарної медицини, ветеринарні аптеки. Медичні лабораторії
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно – частина нежитлового приміщення загальною площею 26.0 кв.м. розташоване на другому поверсі у будівлі під літерою "Б-3" – новий аеровокзал ДП "МА "Львів" ім.. Данила Галицького" за адресою: м. Львів, вул. Любінська, 168 та перебуває на балансі ДП "МА "Львів" ім.. Данила Галицького" .
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 26 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 168, вулиця Любінська, Залізничний район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
03/09/438/00003
Дата реєстрації:
13 лип. 2009 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
26.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
47233.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
26.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
2.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.813697755848786 Довгота: 23.959745184655745 Висота: 17
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 27 січ. 2022 16:14 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 лют. 2022 11:23 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 лют. 2022 11:23 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 лют. 2022 12:59 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 лют. 2022 12:59 | |
| Паспорт торгів | 27 січ. 2022 16:14 | |
| Проєкт договору оренди | 27 січ. 2022 16:14 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 27 січ. 2022 16:14 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
ТОВ "МАУтехнік"
ЄДРПОУ:
41166866
|
Пропозиція: 6 507,06 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір скасовано
Вартість договору
6 507,06 грн
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Непідписання договору учасником
Період підписання протоколу:
27 лют. 2022 20:00 – 14 бер. 2022 18:00
Період підписання договору:
27 лют. 2022 20:00 – 28 бер. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Оренда нежитлового приміщення (78,50 кв.м.) місто Кропивницький
4 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон з передачі в оренду частини нежитових приміщень будівлі Гімназії з дошкільним підрозділом с.Новосілки-Гостинні загальною площею пл. 161,5 кв.м (ІІІ-1,5 кв.м; ІV – 14,0 кв.м; V – 4,1 кв.м; VІ – 1,9 кв.м; VІІ – 1,4 кв.м; VІІІ – 16,4 кв.м; ІХ – 30,4 кв.м; Х – 16,2 кв.м; ХІ – 4,0 кв.м; ХІІ – 54,7 кв.м; ХІІІ – 16,9 кв.м.), що знаходиться за адресою вул. Нова,16 с. Новосілки-Гостинні Самбірського району Львівської області
4 298,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
3 000,00 грн з ПДВ
Дивитись