Електронний аукціон з покроковим підвищенням стартової орендної плати
Електронний аукціон з покроковим підвищенням стартової орендної плати
з 17 січ. 2022 18:00
до 1 лют. 2022 20:00
з 2 лют. 2022 11:40
до 2 лют. 2022 12:09
з 2 лют. 2022 12:09
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Причини скасування | 3 серп. 2022 09:45 |
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
придатний для використання
Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство" |
|
Тип:
Транспорт
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
СБМ, державний номерний знак АН 2437 КТ
Модель транспортного засобу:
МДКЗ 17-07 на базі самоскида МАЗ-6501С5
Рік випуску:
2019
Об'єм двигуна, см³:
6650.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
помаранчевий
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y89063404K1A16044 Y3M6501C5J0000310
Комплектація:
відповідно до індивідуальних номерів VIN
Технічний стан:
придатний для використання за призначенням, що встановлено заводом виробником
Потреба в ремонті:
Ні
|
|||
| 2 |
придатний для використання
Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство" |
|
Тип:
Транспорт
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
СБМ державний номерний знак АН 2438 КТ
Модель транспортного засобу:
МДКЗ 17-07
Рік випуску:
2019
Об'єм двигуна, см³:
6650.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Помаранчевий
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y89063402J1A16252 Y3M6501C5J0000209
Комплектація:
відповідно до індивідуального номеру VIN
Технічний стан:
придатний для використання за призначенням, що встановлено заводом виробником
Потреба в ремонті:
Ні
|
|||
| 3 |
придатний для використання
Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство" |
|
Тип:
Транспорт
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
СБМ, державний номерний знак АН 2439 КТ
Модель транспортного засобу:
МДКЗ 17-07
Рік випуску:
2019
Об'єм двигуна, см³:
6650.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
помаранчевий
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y89063408К1A16046 Y3M6501C5J0000323
Комплектація:
відповідно до індивідуального номеру VIN
Технічний стан:
придатний для використанння за призначенням що встановлене заводом виробником
Потреба в ремонті:
Ні
|
|||
Документи аукціону 14 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Технічні специфікації | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Паспорт торгів | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Паспорт торгів | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 січ. 2022 11:05 | |
| Проєкт договору оренди | 13 січ. 2022 11:05 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Казновецький Микола Петрович
ЄДРПОУ:
35664556
|
Пропозиція: 96 000,00 грн |
Статус: Очікується договір |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Очікується договір
Вартість договору
96 000,00 грн
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
2 лют. 2022 12:09 – 16 лют. 2022 18:00
Період підписання договору:
2 лют. 2022 12:09 – 2 бер. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
ДС ПРОМ ГРУП ТОВ
ЄДРПОУ:
39810010
|
Пропозиція: 95 000,00 грн |
Статус: Очікується рішення |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Забезпечувальний депозит
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО"Вас може зацікавити
Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
59 760,98 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
98 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226
33 250,00 грн без ПДВ
Дивитись