Електронний аукціон
з покроковим підвищенням стартової орендної плати.
з 14 січ. 2022 18:00
до 30 січ. 2022 20:00
з 31 січ. 2022 11:35
до 31 січ. 2022 12:13
з 31 січ. 2022 12:13
до 23 лют. 2022 16:32
23 лют. 2022 16:33
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
придатний для використання
Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство" |
|
Тип:
Транспорт
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
СБМ, державний номерний знак АН 2445 КТ
Модель транспортного засобу:
МДКЗ 17-07 на базі самоскида МАЗ-6501С5
Рік випуску:
2019
Об'єм двигуна, см³:
6650.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
помаранчевий
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y89073403K1A16050 Y3M6501C5J0000333
Комплектація:
відповідно до індивідуальних номерів VIN
Технічний стан:
придатний для використання за призначенням, що встановлено заводом виробником
Потреба в ремонті:
Ні
|
|||
| 2 |
придатний для використання
Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство" |
|
Тип:
Транспорт
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
СБМ державний номерний знак АН 2430 КТ
Модель транспортного засобу:
МДКЗ 17-07
Рік випуску:
2019
Об'єм двигуна, см³:
6650.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
Помаранчевий
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y89073405K1A16051 Y3M6501C5К0000335
Комплектація:
відповідно до індивідуального номеру VIN
Технічний стан:
придатний для використання за призначенням, що встановлено заводом виробником
Потреба в ремонті:
Ні
|
|||
| 3 |
придатний для використання
Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство" |
|
Тип:
Транспорт
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
СБМ, державний номерний знак АН 2440 КТ
Модель транспортного засобу:
МДКЗ 17-07
Рік випуску:
2019
Об'єм двигуна, см³:
6650.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
помаранчевий
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y89073407K1A16052 Y3M6501C5К0000336
Комплектація:
відповідно до індивідуального номеру VIN
Технічний стан:
придатний для використанння за призначенням що встановлене заводом виробником
Потреба в ремонті:
Ні
|
|||
Документи аукціону 10 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Характеристики та документи об’єкта оренди | 12 січ. 2022 17:12 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 12 січ. 2022 17:12 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 12 січ. 2022 17:12 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 12 січ. 2022 17:12 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 12 січ. 2022 17:12 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 12 січ. 2022 17:12 | |
| Фотографічне зображення майна | 12 січ. 2022 17:12 | |
| Фотографічне зображення майна | 12 січ. 2022 17:12 | |
| Проєкт договору оренди | 12 січ. 2022 17:12 | |
| Паспорт торгів | 12 січ. 2022 17:12 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 3 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Вадим Чайка
ЄДРПОУ:
41916296
|
Пропозиція: 120 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
9
Назва договору:
Договір оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Донецької області
Опис договору:
строковий договір оренди
Вартість договору
120 000,00 грн
Заключна вартість договору:
144 000,00 грн
Термін дії договору:
21 лют. 2022 09:00 – 22 лют. 2023 00:00
Дата підписання договору:
21 лют. 2022 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
31 січ. 2022 12:13 – 14 лют. 2022 18:00
Період підписання договору:
31 січ. 2022 12:13 – 28 лют. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Казновецький Микола Петрович
ЄДРПОУ:
35664556
|
Пропозиція: 99 001,00 грн |
Статус: Відмовився від очікування |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
ДС ПРОМ ГРУП ТОВ
ЄДРПОУ:
39810010
|
Пропозиція: 75 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Забезпечувальний депозит
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО"Вас може зацікавити
Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
59 760,98 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
98 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226
33 250,00 грн без ПДВ
Дивитись