Передача нерухомого майна комунальної власності в оренду (частина нежитлового приміщення холу № XVIII площею 4,5 м. кв. будівлі, розташованої за адресою Харківська область, Харківський район, смт Нова Водолага, вул. Пушкіна, 16)
Нерухоме майно комунальної власності (частина нежитлового приміщення холу № XVIII) площею 4,5 м. кв. будівлі, що знаходиться за адресою: 63202, Харківська область, Харківський район, смт Нова Водолага, вул. Пушкіна, 16
11,73 грн
без ПДВОрганізатор:
Нововодолазька селищна радаз 13 січ. 2022 18:00
до 30 січ. 2022 20:00
(один учасник)
з 30 січ. 2022 20:00
до 26 жовт. 2022 13:56
26 жовт. 2022 13:57
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина нежитлового приміщення холу № XVIII площею 4,5 м. кв. будівлі, розташованої за адресою Харківська область, смт Нова Водолага, вул. Пушкіна, 16
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 4,5 метри квадратні |
Адреса: Україна, 63202, Харківська область, Нова Водолага, вулиця Пушкіна, 16 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
4.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
1638.76
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.71700550000001 Довгота: 35.8826604
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 11 січ. 2022 14:27 | |
| Фотографічне зображення майна | 11 січ. 2022 14:27 | |
| Проєкт договору оренди | 11 січ. 2022 14:27 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 11 січ. 2022 14:27 | |
| Презентація | 11 січ. 2022 14:27 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник: |
Пропозиція: 25,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Договір оренди майна комунальної власності від 21.10.2022 року
Опис договору:
Договір оренди майна комунальної власності від 21.10.2022 року на нерухоме майно комунальної власності (частина нежитлового приміщення холу № XVIII) площею 4,5 м2 будівлі, що знаходиться за адресою: 63202, Харківська область, Харківський район, смт Нова Водолага, вулиця Пушкіна, 16. Місячна орендна плата, визначена за результатами проведення аукціону: 50,00 грн. (п'ятдесят гривень 00 копійок) без податку на додану вартість. Цільове призначення: Банкомати
Вартість договору
25,00 грн
Заключна вартість договору:
60,00 грн
Термін дії договору:
21 жовт. 2022 13:28 – 21 жовт. 2027 13:29
Дата підписання договору:
21 жовт. 2022 13:29
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
30 січ. 2022 20:00 – 11 лют. 2022 18:00
Період підписання договору:
30 січ. 2022 20:00 – 25 лют. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Нововодолазька селищна радаВас може зацікавити
Частина нежитлового приміщення площею 17,98 кв.м., розташованого на першому поверсі двоповерхової будівлі за адресою: с-ще Юріївка, вул. Центральна, буд. 108 Павлоградського району Дніпропетровської області
21,58 грн з ПДВ
ДивитисьАукціон на право оренди комунального майна - нежитлові приміщення загальною площею 80,8 кв.м розташовані за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довга, 37.
15,29 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій з передачі в оренду нежитлового приміщення площею 2,0 кв.м за адресою: м. Олександрія, вул. Поштова, 9
15,62 грн без ПДВ
Дивитись