Оренда державного нерухомого майна площею 135,0 кв.м
Оренда державного нерухомого майна площею 135,0 кв.м на першому поверсі будівлі за адресою: м. Київ, вул.Юрія Іллєнка, 48, літ. "В"
з 6 січ. 2022 18:00
до 24 січ. 2022 20:00
(один учасник)
з 24 січ. 2022 20:00
до 10 лют. 2022 13:26
10 лют. 2022 13:27
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно площею 135,0 кв.м за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 48, літ. "В", що потребує ремонту
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 135 метри квадратні |
Адреса: Україна, 04119, Київ, Київ, Юрія Іллєнка, 48 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
107767812
Дата реєстрації:
15 груд. 2017 06:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
135.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
1206.0
Рік будівництва:
1971
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
25.0
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.4704991 Довгота: 30.4657706
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 4 січ. 2022 17:14 | |
| Фотографічне зображення майна | 4 січ. 2022 17:14 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 4 січ. 2022 17:14 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Даниленко Вадим Георгійович
ІПН/РНОКПП:
2118111359
|
Пропозиція: 14 200,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 3 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
ЕТС-2022-15/2
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна
Опис договору:
Договір оренди нерухомого майна або іншого окремо визначеного майна, що належить до державної власності. Державне нерухоме майно площею 135,0 кв.м на першому поверсі будівлі спортклубу літ. "В" за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 48.
Вартість договору
14 200,00 грн
Заключна вартість договору:
14 200,00 грн
Термін дії договору:
10 лют. 2022 00:00 – 14 лют. 2025 00:00
Дата підписання договору:
10 лют. 2022 00:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
24 січ. 2022 20:00 – 7 лют. 2022 18:00
Період підписання договору:
24 січ. 2022 20:00 – 21 лют. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Державне підприємство "Спортивний комплекс "Авангард"Вас може зацікавити
Проведення аукціону на продовження договору оренди № 6765 від 28.02.2014 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 4,00 кв.м (частина даху будівлі та прилеглого до будівлі майданчика), що розміщене за адресою: 02099, м. Київ, вул. Вереснева, 13/59 та обліковується на балансі Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві. Ключ 9662. Додаткова угода від 22.09.2021 № 6765/02. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
9 919,10 грн без ПДВ
ДивитисьПроведення аукціону на продовження договору оренди № 8294 від 17.12.2018 нерухомого майна, що належить до державної власності, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 10,0 кв.м (частина даху будівлі), що розміщене за адресою: 03022, м. Київ, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 36, та перебуває на балансі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Ключ 9059. Додаткова угода від 03.05.2023 № 8294/03. Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди.
26 393,82 грн без ПДВ
ДивитисьДніпропетровська обл., м. Нікополь, вулиця Патріотів України, буд. 113А. Оренда – третій поверх, загальною площею 1107,20 кв.м (В)
13 286,40 грн з ПДВ
Дивитись