Державне нерухоме майно – нежитлове приміщення №№578, загальною площею 28,2кв.м, що знаходиться на другому поверсі будівлі (реєстровий № 02361400.1.АААДЕЖ043) , що знаходиться за адресою: м.Львів, проспект Чорновола,4 та перебуває на балансі Головного
управління статистики у Львівській області
Державне нерухоме майно – нежитлове приміщення №№578, загальною площею 28,2кв.м, що знаходиться на другому поверсі будівлі (реєстровий № 02361400.1.АААДЕЖ043), що знаходиться за адресою: м.Львів, проспект Чорновола,4 та перебуває на балансі Головного управління статистики у Львівській області. Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 9469
з 29 груд. 2021 18:00
до 23 січ. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення №№578, загальною площею 28,2кв.м, що знаходиться на другому поверсі будівлі за адресою: м.Львів, проспект Чорновола,4, та перебуває на балансі Головного управління статистики у Львівській області
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 28,2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 4, проспект В'ячеслава Чорновола, Галицький район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
28.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
2380.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
28.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
16.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
здійснюється компенсація орендарем балансоутримувачу земельного податку
Координати:
Широта: 49.847512588011185 Довгота: 24.026143200767848 Висота: 15
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 24 груд. 2021 11:01 | |
| Фотографічне зображення майна | 24 груд. 2021 11:01 | |
| Фотографічне зображення майна | 24 груд. 2021 11:01 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 24 груд. 2021 11:01 | |
| Проєкт договору оренди | 24 груд. 2021 11:01 | |
| Паспорт торгів | 24 груд. 2021 11:01 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Аукціон з передачі в оренду частини нежитових приміщень будівлі Гімназії з дошкільним підрозділом с.Новосілки-Гостинні загальною площею пл. 161,5 кв.м (ІІІ-1,5 кв.м; ІV – 14,0 кв.м; V – 4,1 кв.м; VІ – 1,9 кв.м; VІІ – 1,4 кв.м; VІІІ – 16,4 кв.м; ІХ – 30,4 кв.м; Х – 16,2 кв.м; ХІ – 4,0 кв.м; ХІІ – 54,7 кв.м; ХІІІ – 16,9 кв.м.), що знаходиться за адресою вул. Нова,16 с. Новосілки-Гостинні Самбірського району Львівської області
4 298,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Олександра Довженка, 3, приміщення на 1-му поверсі у НЕЖИТЛОВІЙ БУДІВЛІ ВИРОБНИЧОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ЛІТЕРА Д), площею 1,00 кв. м.
3 000,00 грн з ПДВ
ДивитисьДовгострокова оренда нежитлового приміщення 14,08 кв. м. на 1-му поверсі у м. Перечин, Закарпатської області
2 500,00 грн з ПДВ
Дивитись