Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – вбудованих нежитлових приміщень №60 та частини приміщення №61, загальною площею 109.3 кв.м, які розміщені в будівлі їдальні – магазину "А-3" за адресою: Львівська область, село Тухля, вулиця Івана
Франка,86 та перебувають на балансі ДП "Славське лісове господарство". Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6707.
Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – вбудованих нежитлових приміщень №60 та частини приміщення №61, загальною площею 109.3 кв.м, які розміщені в будівлі їдальні – магазину "А-3" за адресою: Львівська область, село Тухля, вулиця Івана Франка,86 та перебувають на балансі ДП "Славське лісове господарство". Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6707.
з 29 груд. 2021 18:00
до 16 січ. 2022 20:00
(один учасник)
з 16 січ. 2022 20:00
до 8 лют. 2022 13:31
8 лют. 2022 13:31
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно - вбудовані нежитлові приміщення №60 та частина приміщення №61, загальною площею 109.3 кв.м, які розміщені в будівлі їдальні – магазину "А-3" за адресою: Львівська область, село Тухля, вулиця Івана Франка,86 та перебуває на балансі ДП "Славське лісове господарство".
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 109,3 метри квадратні |
Адреса: Україна, 82632, Львівська область, ТУХЛЯ, Тухля, Сколівський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
№32294446
Дата реєстрації:
2 груд. 2011 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
109.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
978.7
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
51.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 48.91547727307066 Довгота: 23.472912311553955 Висота: 16
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 24 груд. 2021 14:49 | |
| Фотографічне зображення майна | 24 груд. 2021 14:49 | |
| Фотографічне зображення майна | 24 груд. 2021 14:49 | |
| Паспорт торгів | 24 груд. 2021 14:49 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 24 груд. 2021 14:49 | |
| Проєкт договору оренди | 24 груд. 2021 14:49 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Валькович Оксана Петрівна
ІПН/РНОКПП:
3609000746
|
Пропозиція: 1 050,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
14
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності № 14 від 08.02.2022
Опис договору:
Договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності № 14 від 08.02.2022 - вбудованих нежитлових приміщень №60 та частину приміщення №61, загальною площею 109,3 кв.м, які розміщені в будівлі їдальні – магазину "А-3" за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Тухля, вул. Івана Франка, 86, та перебувають на балансі ДП "Славське лісове господарство".
Вартість договору
1 050,00 грн
Заключна вартість договору:
1 050,00 грн
Термін дії договору:
8 лют. 2022 10:00 – 7 лют. 2027 10:00
Дата підписання договору:
8 лют. 2022 10:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
16 січ. 2022 20:00 – 28 січ. 2022 18:00
Період підписання договору:
16 січ. 2022 20:00 – 11 лют. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області загальною площею 2 кв. м. за адресою м. Кропивницький вул. Преображенська,2 ( приміщення на Іповерсі)
407,80 грн з ПДВ
Дивитисьприміщення № 34, 35, 36, яке знаходиться в місті Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29
422,73 грн без ПДВ
ДивитисьМиколаївська обл., Баштанський р-н, с. Лук´янівка, вул. Центральна, 26. Оренда – частина нежитлової будівлі площею 38,6 кв.м. (В)
500,26 грн з ПДВ
Дивитись