Аукціон з оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області - нежитлового приміщення загальною площею 51,3 кв. м, корисною площею 32,6 кв. м, розташованого за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 49-А
Нежитлове приміщення загальною площею 51,3 кв. м, корисною площею 32,6 кв. м (частина літ. "4-1-418"), що не має окремого входу, розташоване на четвертому поверсі десятиповерхової адміністративної будівлі з підвалом. Можливе використання об'єкта за будь-яким цільовим призначенням. Початкова ціна лоту вказана без ПДВ. При укладанні договору оренди на кінцеву ціну лоту буде нараховуватися ПДВ в розмірі 20%.
з 24 груд. 2021 18:00
до 11 січ. 2022 20:00
(один учасник)
з 11 січ. 2022 20:00
до 14 січ. 2022 16:13
17 січ. 2022 10:48
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення загальною площею 51,3 кв. м, корисною площею 32,6 кв. м (літ. "4-1-418"), що не має окремого входу, розташоване на четвертому поверсі десятиповерхової адміністративної будівлі з підвалом.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 51,3 метри квадратні |
Адреса: Україна, 14000, Чернігівська область, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЧЕРНІГІВ, 49А, проспект Миру, Деснянський район, Чернігів, Чернігівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
51.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
3129.7
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 51.49909113399058 Довгота: 31.288964679504495 Висота: 15
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 22 груд. 2021 14:41 | |
| Проєкт договору оренди | 22 груд. 2021 14:41 | |
| Паспорт торгів | 22 груд. 2021 14:41 | |
| Паспорт торгів | 22 груд. 2021 14:41 | |
| Фотографічне зображення майна | 22 груд. 2021 14:41 | |
| Фотографічне зображення майна | 22 груд. 2021 14:41 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
БУТОВЕЦЬ ОЛЕНА ВАСИЛІВНА
ЄДРПОУ:
42759740
|
Пропозиція: 1 793,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
"1/22"
Назва договору:
Договір оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області
Опис договору:
Договір оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області
Вартість договору
1 793,00 грн
Термін дії договору:
13 січ. 2022 11:00 – 11 січ. 2027 11:00
Дата підписання договору:
13 січ. 2022 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
11 січ. 2022 20:00 – 25 січ. 2022 18:00
Період підписання договору:
11 січ. 2022 20:00 – 8 лют. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІЛОВИЙ ЦЕНТР" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьКиївська обл., Кагарлицький р-н, с. Шубівка, вул. Фіалкова, 1-А, літ. «А» (В). Оренда – приміщення 1-го поверху площею 30,00 кв. м
929,10 грн з ПДВ
Дивитись