Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – вбудованих нежитлових приміщень №60 та частини приміщення №61, загальною площею 109.3 кв.м, які розміщені в будівлі їдальні – магазину "А-3" за адресою: Львівська область, село Тухля, вулиця Івана
Франка,86 та перебувають на балансі ДП "Славське лісове господарство". Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6707.
Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна – вбудованих нежитлових приміщень №60 та частини приміщення №61, загальною площею 109.3 кв.м, які розміщені в будівлі їдальні – магазину "А-3" за адресою: Львівська область, село Тухля, вулиця Івана Франка,86 та перебувають на балансі ДП "Славське лісове господарство". Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 6707.
з 20 груд. 2021 18:00
до 5 січ. 2022 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Причини скасування | 24 груд. 2021 09:41 |
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно - вбудовані нежитлові приміщення №60 та частина приміщення №61, загальною площею 109.3 кв.м, які розміщені в будівлі їдальні – магазину "А-3" за адресою: Львівська область, село Тухля, вулиця Івана Франка,86 та перебуває на балансі ДП "Славське лісове господарство".
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 109,3 метри квадратні |
Адреса: Україна, 82632, Львівська область, ТУХЛЯ, Тухля, Сколівський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
32294446
Дата реєстрації:
2 груд. 2011 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
109.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
978.7
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
51.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Координати:
Широта: 48.91547727307066 Довгота: 23.472912311553955 Висота: 16
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 16 груд. 2021 16:22 | |
| Фотографічне зображення майна | 16 груд. 2021 16:22 | |
| Фотографічне зображення майна | 16 груд. 2021 16:22 | |
| Паспорт торгів | 16 груд. 2021 16:22 | |
| Проєкт договору оренди | 16 груд. 2021 16:22 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 16 груд. 2021 16:22 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області загальною площею 2 кв. м. за адресою м. Кропивницький вул. Преображенська,2 ( приміщення на Іповерсі)
407,80 грн з ПДВ
Дивитисьприміщення № 34, 35, 36, яке знаходиться в місті Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29
422,73 грн без ПДВ
ДивитисьМиколаївська обл., Баштанський р-н, с. Лук´янівка, вул. Центральна, 26. Оренда – частина нежитлової будівлі площею 38,6 кв.м. (В)
500,26 грн з ПДВ
Дивитись