Аукціон з передачі в оренду державноло нерухомого майна – частини нежитлового приміщення загальною площею 2.0 кв.м. адміністративного будинку Золочівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області за адресою:Львівська область, м. Золочів, вул.Возницького Б. Героя
України (Лермонтова), 1
Аукціон з передачі в оренду державноло нерухомого майна – частини нежитлового приміщення загальною площею 2.0 кв.м. адміністративного будинку Золочівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області за адресою:Львівська область, м. Золочів, вул. Возницького Б. Героя України (Лермонтова), 1 , та перебуває на балансі Головного управління ДПС у Львівській області. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта
6700.
з 17 груд. 2021 18:00
до 5 січ. 2022 20:00
(один учасник)
з 5 січ. 2022 20:00
до 28 січ. 2022 10:21
28 січ. 2022 13:34
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно – частина нежитлового приміщення загальною площею 2.0 кв.м. адміністративного будинку Золочівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області за адресою:Львівська область, м. Золочів, вул.. Возницького Б. Героя України (Лермонтова), 1 , та перебуває на балансі Головного управління ДПС у Львівській області
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 80700, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 1, вулиця Михайла Лермонтова, Золочів, Золочівський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
-
Дата реєстрації:
1 черв. 2020 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
1987.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
30.0
Ступінь потужності електромережі:
друга ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.804502611382354 Довгота: 24.901024997234344 Висота: 19
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 15 груд. 2021 17:16 | |
| Фотографічне зображення майна | 15 груд. 2021 17:16 | |
| Паспорт торгів | 15 груд. 2021 17:16 | |
| Проєкт договору оренди | 15 груд. 2021 17:16 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 15 груд. 2021 17:16 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Дутко Олег Остапович
ЄДРПОУ:
26547581
|
Пропозиція: 50,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
5
Назва договору:
Укладення договору оренди №5 від 28.01.2022
Опис договору:
Укладення договору оренди №1 від 17.01.2022 - державного нерухомого майна частини нежитлового приміщення загальною площею 2.0 кв.м. адміністративного будинку Золочівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області за адресою: Львівська область, м. Золочів, вул. Возницького Б. Героя України (Лермонтова), 1
Вартість договору
50,00 грн
Заключна вартість договору:
50,00 грн
Термін дії договору:
28 січ. 2022 09:00 – 27 січ. 2027 09:00
Дата підписання договору:
28 січ. 2022 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
5 січ. 2022 20:00 – 20 січ. 2022 18:00
Період підписання договору:
5 січ. 2022 20:00 – 3 лют. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Частина приміщення котельні та димова труба, що знаходяться за адресою м.Борзна, вул.С.Палія, 22
25,66 грн без ПДВ
ДивитисьОренда державного нерухомого майна, а саме: нежитлового приміщення 1-го поверху фойє інженерно-лабораторного корпусу, загальною площею 4,0 м² за адресою: 03113, м.Київ, проспект Берестейський, 57, що обліковується на балансі Державного підприємства Державне підприємство «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут» (ДП «ДержавтотрансНДІпроект»).
29,78 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон про передачу в оренду частини нежитлової будівлі, загальною площею 61,8 кв. м, що розташована за адресою: вул. Соборності, 6, м. Шепетівка, Хмельницька область
26,41 грн без ПДВ
Дивитись