Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна- нежитлове приміщення (частина технічного приміщення) загальною площею 15 кв. м., яке знаходиться в лівому крилі технічного поверху, що розташований над 13 поверхом адміністративного будинку за
адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35
Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна- нежитлове приміщення (частина технічного приміщення) загальною площею 15 кв. м., яке знаходиться в лівому крилі технічного поверху, що розташований над 13 поверхом адміністративного будинку за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35 та перебуває на балансі Головного управління ДПС по Львівській області.
Термін оренди 5 років. Детальна інформація про об'єкт оренди, порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до
даного оголошення. Ключ об'єкта 6648
з 2 груд. 2021 18:00
до 27 груд. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Державне нерухоме майно - нежитлове приміщення (частина технічного приміщення) загальною площею 15 кв. м., яке знаходиться в лівому крилі технічного поверху, що розташований над 13 поверхом адміністративного будинку за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35 та перебуває на балансі Головного управління ДПС по Львівській області
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 15 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 35, вулиця Стрийська, Сихівський район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
15.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
28521.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
15.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Технічний
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
75.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.81600253683 Довгота: 24.022386152368618 Висота: 18
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 30 лист. 2021 16:29 | |
| Проєкт договору оренди | 30 лист. 2021 16:29 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 30 лист. 2021 16:29 | |
| Паспорт торгів | 30 лист. 2021 16:29 | |
| Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування | 1 груд. 2021 13:58 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Нежитлове вбудоване приміщення, розташоване на першому поверсі в п’ятиповерховому панельному житловому будинку за адресою: м. Тернівка, Павлоградський район, Дніпропетровської області, вул. Перемоги, б.11
124,47 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлове підвальне приміщення № 19, загальною площею 20,54 м², корисною площею 17,0 м², розташоване в адміністративній будівлі за адресою: вул. Смілянська, 23, м. Черкаси
110,07 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон на право оренди частини нежитлового приміщення загальною площею 2,0 кв. м,
265,40 грн без ПДВ
Дивитись