Проведення аукціону на передачу в оренду: нежитлового приміщення №15 другого поверху (літ.А-2) площею 66,7 кв.м за адресою: вул. Харчова,5, м.Запоріжжя, 69014
укладання договору оренди шляхом електроного аукціону
з 29 лист. 2021 18:00
до 16 груд. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення №15 другого поверху (літ.А-2) площею 66,70 кв.м за адресою: м.Запоріжжя, вул. Харчова,5
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 66,7 метри квадратні |
Адреса: Україна, 69104, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Харчова,5 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Номер запису:
1882910223101
Дата реєстрації:
24 лип. 2019 17:24
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
66.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
Другий пове
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.8388 Довгота: 35.1396
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 25 лист. 2021 16:27 | |
| Презентація | 25 лист. 2021 16:27 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 25 лист. 2021 16:27 | |
| Проєкт договору оренди | 25 лист. 2021 16:27 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись