Електронний аукціон
електроний аукціон
з 25 лист. 2021 18:00
до 14 груд. 2021 20:00
з 15 груд. 2021 12:30
до 15 груд. 2021 12:59
з 15 груд. 2021 12:59
до 13 січ. 2022 11:56
13 січ. 2022 11:57
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Чинний орендар
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Фронтальний навантажувач
Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 84333, Донецька область, м. Краматорськ, Комунальне підприємство "Автотранспортне підприємство" |
|
Тип:
Транспорт
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Дата реєстрації:
24 трав. 2019 00:00
Марка транспортного засобу:
JCB
Модель транспортного засобу:
455ZX
Рік випуску:
2019
Тип палива:
Дизель
Колір:
помаранчевий
Пробіг, км:
55.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
PUN455ZXVJ2415533 Двигун EK320/40876 U1466918
Комплектація:
відповідно до індивідуального VIN
Технічний стан:
новий, невикористовувався
Потреба в ремонті:
Ні
|
|||
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 23 лист. 2021 15:37 | |
| Паспорт торгів | 23 лист. 2021 15:37 | |
| Паспорт торгів | 23 лист. 2021 15:37 | |
| Характеристики та документи об’єкта оренди | 23 лист. 2021 15:37 | |
| Проєкт договору оренди | 23 лист. 2021 15:37 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 лист. 2021 15:37 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 лист. 2021 15:37 | |
| Фотографічне зображення майна | 23 лист. 2021 15:37 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Казновецький Микола Петрович
ЄДРПОУ:
35664556
|
Пропозиція: 70 001,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 4 документи
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
8
Назва договору:
ДОГОВІР ОРЕНДИ майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ , міст Донецької області
Опис договору:
договір оренди
Вартість договору
70 001,00 грн
Заключна вартість договору:
84 001,20 грн
Термін дії договору:
12 січ. 2022 00:00 – 12 січ. 2023 00:00
Дата підписання договору:
12 січ. 2022 09:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
15 груд. 2021 12:59 – 30 груд. 2021 18:00
Період підписання договору:
15 груд. 2021 12:59 – 17 січ. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
ДС ПРОМ ГРУП ТОВ
ЄДРПОУ:
39810010
|
Пропозиція: 70 000,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО"Вас може зацікавити
Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
59 760,98 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Вантажний малотонажний автомобіль ГАЗ 2705, 1997 року випуску, реєстраційний номер ВІ 8624 АХ
21 500,00 грн без ПДВ
ДивитисьПовторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226
33 250,00 грн без ПДВ
Дивитись