частина першого поверху нежитлової будівлі площею 22,7 кв.м (кімната 1 кв.м) за адресою 09106, Київська обл., м.Біла Церква, вул.Тімірязєва, буд.6

частина першого поверху нежитлової будівлі площею 22,7 кв.м (кімната 1 кв.м) за адресою 09106, Київська обл., м.Біла Церква, вул.Тімірязєва, буд.6

Початкова ціна

67,80 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 26 лист. 2021 18:00

до 12 груд. 2021 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 12 груд. 2021 20:00

до 6 січ. 2022 14:14

Аукціон завершено

6 січ. 2022 14:45

Подача пропозицій:
26 лист. 2021 18:00 – 12 груд. 2021 20:00
Початок аукціону:
13 груд. 2021 12:05
Дата публікації:
24 лист. 2021 01:26
Період редагування:
24 лист. 2021 01:26 – 26 лист. 2021 18:00
Період питань:
24 лист. 2021 01:26 – 12 груд. 2021 18:00
Період відповідей:
24 лист. 2021 01:26 – 12 груд. 2021 18:00
Період кваліфікації:
12 груд. 2021 20:00 – 12 січ. 2022 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20211123-71646
Реєстраційний внесок:
600,00 грн
Гарантійний внесок:
4 540,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
1
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
67,80 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
0,68 грн
Тип власності:
Комунальна

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
використання для надання ритуальних послуг

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

частина першого поверху нежитлової будівлі площею 22,7 кв.м (кімната 1 кв.м) за адресою 09106, Київська обл., м.Біла Церква, вул.Тімірязєва, буд.6

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості

Площа:

22,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 09106, Київська область, Біла Церква, Тімірязєва,6

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
№ 1559854532103
Дата реєстрації:
3 вер. 2021 03:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
22.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
256.8
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
22.7
Рік будівництва:
1986
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
20.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Компенсація плати за землю за земельну ділянку під частиною орендованої будівлі проводиться пропорційно площі, на якій знаходиться частина орендованої будівлі до загальної площі такої зем.діл.відповідного кадастрового номеру
Координати:
Широта: 49.774958 Довгота: 30.12483203937921

Розташування на мапі

Документи аукціону 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 24 лист. 2021 01:26
Поверховий план об'єкта або план поверху 24 лист. 2021 01:26
Проєкт договору оренди 24 лист. 2021 15:31

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Заведія Володимир Володимирович
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2860818274

Пропозиція:

2 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 6 груд. 2021 19:39
Цифровий підпис 6 груд. 2021 19:40
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 груд. 2021 19:41
Цифровий підпис 6 груд. 2021 19:42
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 груд. 2021 19:43
Цифровий підпис 6 груд. 2021 19:44

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 17 груд. 2021 12:16

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 6 січ. 2022 14:14
Акт приймання-передачі 6 січ. 2022 14:14

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 6 груд. 2021 19:39
Цифровий підпис 6 груд. 2021 19:40
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 груд. 2021 19:41
Цифровий підпис 6 груд. 2021 19:42
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 груд. 2021 19:43
Цифровий підпис 6 груд. 2021 19:44

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 17 груд. 2021 12:16

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 6 січ. 2022 14:14
Акт приймання-передачі 6 січ. 2022 14:14
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
5
Назва договору:
договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності
Опис договору:
частина першого поверху нежитлової будівлі площею 22,7 кв.м (кімната 1 кв.м) за адресою 09106, Київська обл., м.Біла Церква, вул.Тімірязєва, буд.6
Вартість договору
2 000,00 грн
Заключна вартість договору:
2 000,00 грн
Термін дії договору:
28 груд. 2021 00:00 – 27 груд. 00:00
Дата підписання договору:
28 груд. 2021 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 6 січ. 2022 14:14
Акт приймання-передачі 6 січ. 2022 14:14

Період підписання протоколу:
12 груд. 2021 20:00 – 24 груд. 2021 18:00
Період підписання договору:
12 груд. 2021 20:00 – 12 січ. 2022 18:00

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04358619
Адреса:
Україна, 09175, Київська область, Мала Вільшанка, вулиця Перемоги, 24, КОАТУУ: 3220483301, МАЛА ВІЛЬШАНКА

Основний контакт

Ім'я:
Дробович Юрій Юрійович
E-mail:
Телефон:
+380967680339

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
04358619
Адреса:
Україна, 09175, Київська область, Мала Вільшанка, вулиця Перемоги, 24, КОАТУУ: 3220483301, МАЛА ВІЛЬШАНКА

Основний контакт

Ім'я:
Смотрицька Галина Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380967680339

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ
Опис:
сплата реєстраційного внеску за участь в електронному аукціоні
ЄДРПОУ:
04358619
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA208201720314241031203025807
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ
Опис:
сплата гарантійного внеску за участь в електронному аукціоні
ЄДРПОУ:
04358619
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA208201720314241031203025807
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Маловільшанська сільська рада Білоцерківського району Київської області

Вас може зацікавити

Про проведення повторного аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50% на право оренди нерухомого майна – гаражу № 4 в будівлі літера «Б» загальною площею 21,5 кв.м, за адресою: 23001, Вінницька область, Жмеринський район, м. Бар, вул. Комарова В. буд. 5

Про проведення повторного аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50% на право оренди нерухомого майна – гаражу № 4 в будівлі літера «Б» загальною площею 21,5 кв.м, за адресою: 23001, Вінницька область, Жмеринський район, м. Бар, вул. Комарова В. бу...
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

48,64 грн без ПДВ

Дивитись

Частина приміщення першого поверху хірургічного корпусу С-4 комунального некомерційного підприємства «Радивилівська центральна міська лікарня» Радивилівської міської ради Рівненської області, площею 4 кв.м., що знаходиться за адресою: Рівненська обл., м. Радивилів, вул. Садова, 4.

Частина приміщення першого поверху хірургічного корпусу С-4 комунального некомерційного підприємства «Радивилівська центральна міська лікарня» Радивилівської міської ради Рівненської області, площею 4 кв.м., що знаходиться за адресою: Рівненська обл., м. Радив...
Ім'я:
Кшевська Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: +380968145901 ЄДРПОУ:
02000263
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

122,95 грн з ПДВ

Дивитись

Частина нежитлового приміщення загальною площею 34,9 кв. м (ІІІ поверх) по вул. Ковельській,29 в м. Володимирі

Частина нежитлового приміщення загальною площею 34,9 кв. м (ІІІ поверх) по вул. Ковельській,29 в м. Володимирі
Ім'я:
Процька Лариса Степанівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380954219878 ЄДРПОУ:
44365036
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

113,60 грн без ПДВ

Дивитись