Проведення аукціону на передачу в оренду: нежитлового приміщення №33 підвального поверху (літ.А-3) площею 29,70 кв.м за адресою: вул. Перемоги,52, м.Запоріжжя, 69001

укладання договору оренди шляхом електронного аукціону

Початкова ціна

1 248,13 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 лист. 2021 18:00

до 9 груд. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
23 лист. 2021 18:00 – 9 груд. 2021 20:00
Початок аукціону:
10 груд. 2021 12:25
Дата публікації:
19 лист. 2021 15:40
Період редагування:
19 лист. 2021 15:40 – 23 лист. 2021 18:00
Період питань:
19 лист. 2021 15:40 – 9 груд. 2021 18:00
Період відповідей:
19 лист. 2021 15:40 – 9 груд. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20211119-95282
Реєстраційний внесок:
600,00 грн
Гарантійний внесок:
3 000,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
286
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
1 248,13 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
12,48 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником балансоутримувача годину огляду об’єкта за телефонами (097) 608-31-24, (067) 654-33-08 з 10.00 до 15.00 (перерва з 12.00 по 12.45) з понеділка по п’ятницю.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Інше
Додаткові умови оренди майна:
розміщення ветеринарних лікарень (клінік); казино, інших гральних заходів, гральних автоматів; ресторанів, барів, кафе, закусочних, буфетів, кафетеріїв, що здійснюють продаж товарів підакцизної групи; ритуальних послуг; складів; збір і сортування вторинної сировини; нічні клуби; ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год); сауни, лазні; організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності; готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки; комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе
Можливість суборенди:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення №33 підвального поверху (літ.А-3) площею 29,7 кв.м за адресою: 69001 м.Запоріжжя, вул. Перемоги,52

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості

Площа:

29,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 69001, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Перемоги,52

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1977133723101
Дата реєстрації:
28 лист. 2019 15:38
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
29.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Номер поверху або поверхів:
підвальний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.8388 Довгота: 35.1396

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 19 лист. 2021 15:40
Презентація 19 лист. 2021 15:40
Поверховий план об'єкта або план поверху 19 лист. 2021 15:40
Фотографічне зображення майна 19 лист. 2021 15:40

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37573068
Адреса:
Україна, 69105, Запорізька область, м. Запоріжжя, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206

Основний контакт

Ім'я:
Забутний О.П.
E-mail:
Телефон:
+380612339948

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
05478717
Адреса:
Україна, 69032, Запорізька область, Запоріжжя, пр.Металургів,11, КОАТУУ: 2300000000, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Нехайчук Наталя Андріївна
E-mail:
Телефон:
+380676543431

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

нежитлове приміщення інд. 77 на другому поверсі двоповерхової прибудови до будівлі адміністративного корпусу, площею 11,2кв.м

нежитлове приміщення інд. 77 на другому поверсі двоповерхової прибудови до будівлі адміністративного корпусу, площею 11,2кв.м
Ім'я:
Ростун Микола Йосифович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322639185 ЄДРПОУ:
03534430
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

662,02 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон (з умовами) з передачі в оренду частини приміщень їдальні будівлі навчального корпусу Горішненської філії І-ІІ ступенів Новороздільського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Новороздільської міської ради, загальною площею 7,10 м2, розташованої по вул. Т. Шевченка, 65, с. Горішнє, Стрийського району, Львівської області

Аукціон (з умовами) з передачі в оренду частини приміщень їдальні будівлі навчального корпусу Горішненської філії І-ІІ ступенів Новороздільського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Новороздільської міської ради, загальною площею 7,1...
Ім'я:
Яворський Олег Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380937520510 Факс:
+380326124478
Веб сайт: ЄДРПОУ:
04056210
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

755,25 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Мазін Микола Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380960176372 ЄДРПОУ:
04058083
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

873,00 грн без ПДВ

Дивитись