Проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна, а саме: нежитлового приміщення №149 цокольного поверху (літ.А-5) загальною площею 124,70 кв.м, за адресою: 69006, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 3

Проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна, а саме: нежитлового приміщення №149 цокольного поверху (літ.А-5) загальною площею 124,70 кв.м, за адресою: 69006, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 3

Початкова ціна

4 967,58 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 лист. 2021 18:00

до 29 лист. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
9 лист. 2021 18:00 – 29 лист. 2021 20:00
Початок аукціону:
30 лист. 2021 12:45
Дата публікації:
5 лист. 2021 10:58
Період редагування:
5 лист. 2021 10:58 – 9 лист. 2021 18:00
Період питань:
5 лист. 2021 10:58 – 29 лист. 2021 18:00
Період відповідей:
5 лист. 2021 10:58 – 29 лист. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20211105-79128
Реєстраційний внесок:
600,00 грн
Гарантійний внесок:
9 935,16 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
274
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
4 967,58 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
49,68 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником балансоутримувача годину огляду об’єкта за телефонами (097) 608-31-24, (067) 654-34-31 з 10-00 до 15-00 з понеділка по п’ятницю (перерва з 12-00 до 12-45).

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Інше
Додаткові умови оренди майна:
заборона щодо використання орендарем майна: розміщення ветеринарних лікарень (клінік); казино, інших гральних заходів, гральних автоматів; ресторанів, барів, кафе, закусочних, буфетів, кафетеріїв, що здійснюють продаж товарів підакцизної групи; ритуальних послуг; складів; збір і сортування вторинної сировини; нічні клуби; ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год); сауни, лазні; організація концертів та іншої видовищно- розважальної діяльності; готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки; комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе
Можливість суборенди:
Так

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення №149 цокольного поверху (літ.А-5) загальною площею 124,70 кв.м, за адресою: 69006, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 3

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості

Площа:

124,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 69006, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Незалежної України, 3

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
124.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
124.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Цокольний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.83825170000001 Довгота: 35.1453751

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Поверховий план об'єкта або план поверху 5 лист. 2021 10:58
Презентація 5 лист. 2021 10:58
Проєкт договору оренди 5 лист. 2021 10:58
Фотографічне зображення майна 5 лист. 2021 10:58
Фотографічне зображення майна 5 лист. 2021 10:58

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37573068
Адреса:
Україна, 69105, Запорізька область, м. Запоріжжя, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206

Основний контакт

Ім'я:
Забутний О.П.
E-mail:
Телефон:
+380612339948

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
05478717
Адреса:
Україна, 69032, Запорізька область, м. Запоріжжя, пр. Металургів, 11, КОАТУУ: 2300000000, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Нехайчук Наталя Андріївна
E-mail:
Телефон:
+380676543431

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Оренда нежитлових приміщень харчоблоку Нетішинської гімназії "Гармонія" Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області, загальною площею 155,80 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Нетішин, вул. Будівельників, 5

Оренда нежитлових приміщень харчоблоку Нетішинської гімназії "Гармонія" Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області, загальною площею 155,80 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Нетішин, вул. Будівельників, 5
Ім'я:
Семенович Алла Костянтинівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380987645889 ЄДРПОУ:
21340160
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 616,30 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда приміщень 40,15 кв.м. у м. Ромни Сумської області

Довгострокова оренда приміщень 40,15 кв.м. у м. Ромни Сумської області
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 600,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області площею 30,88 кв. м. за адресою м. Кропивницький вул. Преображенська,2 ( приміщення на ІІІповерсі)

Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області площею 30,88 кв. м. за адресою м. Кропивницький вул. Преображенська,2 ( приміщення на ІІІповерсі)
Ім'я:
Коваленко Віталій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522320281 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04013867
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 232,80 грн з ПДВ

Дивитись