нежитлові приміщення №№129,130 загальною площею 62,10 кв.м. другого поверху будівлі (Літ. К3-3) по вул. Блакитній
Дата проведення аукціону - 06.12.2021 р. Час аукціону визначені умовами оголошення на електронному майданчику. Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 19:30 до 20:30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.
2 852,00 грн
з ПДВОрганізатор:
КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя"з 4 лист. 2021 18:00
до 5 груд. 2021 20:00
(один учасник)
з 5 груд. 2021 20:00
до 30 груд. 2021 10:29
30 груд. 2021 10:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Графік оренди
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Будівля аеровокзалу з будованим готолем
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 62,1 метри квадратні |
Адреса: Україна, 69013, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Блакитна, буд.4 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
162281923101
Дата реєстрації:
7 серп. 2013 17:22
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
62.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
4246.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
62.1
Рік будівництва:
1966
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
6.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 47.865868008349 Довгота: 35.315551757812
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 2 лист. 2021 14:37 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 лист. 2021 14:37 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 лист. 2021 14:37 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 лист. 2021 14:37 | |
| Фотографічне зображення майна | 2 лист. 2021 14:37 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 2 лист. 2021 14:37 | |
| Паспорт торгів | 2 лист. 2021 14:37 | |
| Проєкт договору оренди | 2 лист. 2021 14:37 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Бескровна Лілія Василівна
ЄДРПОУ:
25533424
|
Пропозиція: 2 852,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
195
Назва договору:
Договор оренди № 195 нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності та передається в оренду за результатами проведення аукціону
Опис договору:
Орендодавець передає, а Орендар приймає в строкове платне користування комунальне нерухоме майно - нежитлові приміщення №№ 129,130 загальною площею 62,10 кв.м.
Вартість договору
2 852,00 грн
Заключна вартість договору:
2 852,00 грн
Термін дії договору:
29 груд. 2021 16:00 – 28 груд. 16:00
Дата підписання договору:
29 груд. 2021 10:14
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
5 груд. 2021 20:00 – 17 груд. 2021 18:00
Період підписання договору:
5 груд. 2021 20:00 – 4 січ. 2022 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора КП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя"Вас може зацікавити
Рівненська обл., Здолбунівський район, село Копиткове, вул. Шевченка, 1а. Оренда – будівля площею 105,70 кв. м (В)
1 877,23 грн з ПДВ
ДивитисьКиївська обл., Бориспільський р-н, м. Яготин, вул. Незалежності, 56, літ.: «А-3». Оренда – група приміщень на 2-му поверсі, загальною площею – 248,20 кв. м (В)
3 946,38 грн з ПДВ
ДивитисьРівненська обл., Дубенський р-н, селище Млинів, вул. Рівненська, 2. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 157,20 кв. м (В)
2 886,19 грн з ПДВ
Дивитись