Аукціон щодо передачі в оренду об'єкту нерухомості
Передається в оренду об'єкт нерухомого майна площею 2 кв.м. з метою розміщення терміналу самообслуговування
141,76 грн
без ПДВОрганізатор:
Горохівська міська радаз 28 жовт. 2021 18:00
до 18 лист. 2021 20:00
(один учасник)
з 18 лист. 2021 20:00
до 16 груд. 2021 17:00
16 груд. 2021 17:01
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
об'єкт є нежитловим приміщенням площею 2 кв.м.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 45701, Волинська область, ГОРОХІВ, 22, вулиця Паркова, Горохів, Горохівський район |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
96.8
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Рік будівництва:
1973
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.49664034353697 Довгота: 24.76146697998047 Висота: 16
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 26 жовт. 2021 14:30 | |
| Фотографічне зображення майна | 26 жовт. 2021 14:30 | |
| Фотографічне зображення майна | 26 жовт. 2021 14:30 | |
| Проєкт договору оренди | 26 жовт. 2021 14:30 | |
| Документи щодо оцінки об'єкта | 26 жовт. 2021 14:30 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 26 жовт. 2021 14:30 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 26 жовт. 2021 14:30 | |
| Характеристики та документи об’єкта оренди | 26 жовт. 2021 14:30 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Домбик Александр Дмитриевич
ЄДРПОУ:
14360570
|
Пропозиція: 145,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1512/21
Назва договору:
Договір оренди комунального майна
Опис договору:
Договір оренди комунального майна № 1512/21 від 15.12.2021 року передбачає передачу в оренду на підставі результатів проведеного електронного аукціону комунального майна площею 2 кв.м., що знаходиться за адресою: Волинська область, Луцький район, місто Горохів, вулиця Паркова, 22.
Вартість договору
145,00 грн
Заключна вартість договору:
174,00 грн
Термін дії договору:
15 груд. 2021 11:00 – 14 груд. 11:00
Дата підписання договору:
15 груд. 2021 11:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
18 лист. 2021 20:00 – 2 груд. 2021 18:00
Період підписання договору:
18 лист. 2021 20:00 – 16 груд. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Горохівська міська радаВас може зацікавити
Нежитлове приміщення спортивної зали, загальною площею 126,0 м кв., що розташоване на другому поверсі двоповерхової з підвалом нежитлової будівлі із цегли ЗОШ № 1 Боярської міської ради
110,00 грн без ПДВ
ДивитисьПро проведення повторного аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50% на право оренди нерухомого майна – гаражу № 3 (33,4 кв.м.), приміщення № 2 (20,0 кв.м.), приміщення № 1 (8,8 кв.м.) в будівлі літера «Б» загальною площею 62,2 кв.м, за адресою: 23001, Вінницька обл., Жмеринський р-н, м. Бар, вул. Комарова В. буд. 5
140,72 грн без ПДВ
ДивитисьЧастина приміщення першого поверху хірургічного корпусу С-4 комунального некомерційного підприємства «Радивилівська центральна міська лікарня» Радивилівської міської ради Рівненської області, площею 4 кв.м., що знаходиться за адресою: Рівненська обл., м. Радивилів, вул. Садова, 4.
122,95 грн з ПДВ
Дивитись