Аукціон з передачі в оренду вбудованих приміщень загальною площею 240,0м2 (прим. №101: №1-№20) першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку (літ. А) за адресою: м. Вінниця, вул. Олега Антонова, 44
Аукціон з передачі в оренду вбудованих приміщень загальною площею 240,0м2 (прим. №101: №1-№20) першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку (літ. А) за адресою: м. Вінниця, вул. Олега Антонова, 44. Балансоутримувача: КП «Агенція муніципальної нерухомості» Вінницької міської ради. Строк оренди: 2 роки 11 місяців. Детальна інформація про об'єкт, умови оренди та умови проведення аукціону містяться у додатках до оголошення.
з 25 жовт. 2021 18:00
до 14 лист. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
вбудоване приміщення загальною площею 240,0м2 (прим. №101: №1-№20) першого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку (літ. А) за адресою: м. Вінниця, вул. Олега Антонова, 44
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 240 метри квадратні |
Адреса: Україна, 21021, Вінницька область, Вінниця, вул. Олега Антонова, 44 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
240.0
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.23462595 Довгота: 28.52722395
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 22 жовт. 2021 09:57 | |
| Проєкт договору оренди | 22 жовт. 2021 09:57 | |
| Копія рішень, дозволів та згоди | 22 жовт. 2021 09:57 | |
| Фотографічне зображення майна | 22 жовт. 2021 09:57 | |
| Фотографічне зображення майна | 22 жовт. 2021 09:57 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
Об'єкт незавершеного будівництва - квартальна котельня за адресою: Житомирська обл., Звягельський р-н, с. Степанівка, вул. Рад, 133/М
29 826,00 грн без ПДВ
ДивитисьЖитловий будинок садибного типу загальною площею 49,5 м.кв., який розташований по провулку Верхній,18 в селі Балаклея Черкаського району Черкаської області
22 600,00 грн без ПДВ
ДивитисьХмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Геологів, 6. Оренда – підвальні приміщення площею 192,90 кв. м (В)
11 574,00 грн з ПДВ
Дивитись