Частина даху та частина технічного поверху площею 20,82 кв.м. будівлі інженерно - лабораторного корпусу, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Собранецька, 39
Про передачу майна в оренду шляхом проведення аукціону про продовження договору оренди з діючим орендарем або укладення договору з новим на право оренди майна: Частина даху та частина технічного поверху площею 20,82 кв.м. будівлі інженерно - лабораторного корпусу, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Собранецька, 39
3 963,49 грн
без ПДВОрганізатор:
Служба автомобільних доріг у Закарпатській областіПоказати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Причини скасування | 18 жовт. 2021 15:13 |
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина даху та частина технічного поверху площею 20,82 кв.м. будівлі інженерно - лабораторного корпусу, що знаходиться за адресою: Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Собранецька, 39
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 20,82 метри квадратні |
Адреса: Україна, 88008, Закарпатська область, Ужгород, Собранецька вулиця, 39 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Номер запису:
4151524
Дата реєстрації:
14 лип. 2004 21:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.82
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.82
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 48.627202917211 Довгота: 22.2913989363303
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 18 жовт. 2021 13:34 | |
| Проєкт договору оренди | 18 жовт. 2021 13:32 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 18 жовт. 2021 13:32 |
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Служба автомобільних доріг у Закарпатській областіВас може зацікавити
Аукціон про передачу в оренду частини нежитлової будівлі та споруди, а саме нежитлове приміщення харчоблоку на першому поверсі площею 119,30 кв. м., що розташоване за адресою: м.Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 45
2 347,51 грн з ПДВ
ДивитисьПро передачу в оренду через аукціон такого майна: Державне майно - частина нежитлового приміщення № 38 (стайня) площею 87,00 кв.м першого поверху центральної будівлі цирку «Цирку-театру Грікке» (пам’ятка архітектури, літ. «А-4»), розташованої за адресою: м.Харків, майдан Національної Гвардії, 17, який обліковується на балансі Державного підприємства «Державна циркова компанія України»
2 428,62 грн без ПДВ
ДивитисьНерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області,вул. Преображенська,2 м. Кропивницький, 18,9 кв.м., ІІ поверх
3 814,76 грн з ПДВ
Дивитись