Нежитлове приміщення 45,00 кв.м

Нежитлове приіщення в стендовому корпусі №1,2,3,літ."Г" на 2 - му поверсі 45,00 кв.м.

Початкова ціна

2 138,35 грн

без ПДВ
Аукціон відмінено
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 19 жовт. 2021 18:00

до 31 жовт. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
19 жовт. 2021 18:00 – 31 жовт. 2021 20:00
Початок аукціону:
1 лист. 2021 11:55
Дата публікації:
13 жовт. 2021 11:23
Період редагування:
13 жовт. 2021 11:23 – 19 жовт. 2021 18:00
Період питань:
13 жовт. 2021 11:23 – 31 жовт. 2021 18:00
Період відповідей:
13 жовт. 2021 11:23 – 31 жовт. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20211013-41009
Реєстраційний внесок:
600,00 грн
Гарантійний внесок:
5 352,75 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
4 276,70 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
50 %
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
1
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 138,35 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
42,77 грн
Тип власності:
Державна

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Рішення суду або інші підстави
Назва документу Тип документу Дата публікації
Причини скасування 29 жовт. 2021 12:41

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Без обмежень

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення,об"єкт має задовільний технічний стан.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

45 метри квадратні

Адреса:

Україна, 03164, Київ, Київ, вул.Генерала Наумова 17

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
НВ-8000957182019
Дата реєстрації:
3 черв. 2019 21:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
45.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
775.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
45.0
Рік будівництва:
1979
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.4739934 Довгота: 30.343361198739533

Розташування на мапі

Документи аукціону 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 13 жовт. 2021 11:23
Поверховий план об'єкта або план поверху 13 жовт. 2021 11:23
Проєкт договору оренди 13 жовт. 2021 11:23

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
03291669
Адреса:
Україна, 03164, Київська область, Київ, вул. Генерала Наумова, 17, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Мельничук Василь Семенович
E-mail:
Телефон:
+380674053995
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
03291669
Адреса:
Україна, 03164, Київська область, Київ, вул. Генерала Наумова, 17, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Мельничук Василь Семенович
E-mail:
Телефон:
+380674053995
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Інститут хімії поверхні НАН України

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого п...
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 770,20 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського ...
Ім'я:
Янів Мар'яна Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673893771 ЄДРПОУ:
44433404
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 869,45 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 737,14 грн з ПДВ

Дивитись