Оренда нежитлового приміщення розміщенна в головному корпусі КНП "Павлоградська міська лікарня №1" ПМР площею 31.4 м.кв

оренда нежитлового приміщення

Початкова ціна

1 923,62 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 19 жовт. 2021 18:00

до 4 лист. 2021 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 4 лист. 2021 20:00

до 23 лист. 2021 13:20

Аукціон завершено

23 лист. 2021 13:23

Подача пропозицій:
19 жовт. 2021 18:00 – 4 лист. 2021 20:00
Початок аукціону:
5 лист. 2021 11:55
Дата публікації:
13 жовт. 2021 10:44
Період редагування:
13 жовт. 2021 10:44 – 19 жовт. 2021 18:00
Період питань:
13 жовт. 2021 10:44 – 4 лист. 2021 18:00
Період відповідей:
13 жовт. 2021 10:44 – 4 лист. 2021 18:00
Період кваліфікації:
4 лист. 2021 20:00 – 2 груд. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20211013-18226
Реєстраційний внесок:
600,00 грн
Гарантійний внесок:
3 847,24 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
1
Строк оренди:
4 роки 11 місяців
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
1 923,62 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
19,24 грн
Тип власності:
Комунальна

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Розміщення кабінету ортопантограми

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

нежитлове приміщення

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

31,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 51400, Дніпропетровська область, Павлоград, КЗ "Павлоградська Міська Лікарня №1 ДОР", Шевченка вулиця

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
31.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
420.4
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Цокольний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Координати:
Широта: 48.530823085628604 Довгота: 35.87255537509919

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Проєкт договору оренди 13 жовт. 2021 10:44
Фотографічне зображення майна 13 жовт. 2021 10:44
Фотографічне зображення майна 13 жовт. 2021 10:44
Фотографічне зображення майна 13 жовт. 2021 10:44
Поверховий план об'єкта або план поверху 13 жовт. 2021 10:44
Фотографічне зображення майна 13 жовт. 2021 10:44
Фотографічне зображення майна 13 жовт. 2021 10:44

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Ціпура Ірина Володимирівна
ЄДРПОУ:
35864680

Пропозиція:

1 962,09 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 22 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:32
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 20 жовт. 2021 12:37
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 жовт. 2021 12:38
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 жовт. 2021 12:38
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:39
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:39
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:41
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 22 жовт. 2021 12:21
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 20 жовт. 2021 12:42
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:43
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:43
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:44
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:46
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:46
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:46
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:46

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 12 лист. 2021 10:14

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 23 лист. 2021 13:19
Акт приймання-передачі 23 лист. 2021 13:19

Документи, що подані з пропозицією 22 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:32
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 20 жовт. 2021 12:37
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 жовт. 2021 12:38
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 жовт. 2021 12:38
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:39
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:39
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:41
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 22 жовт. 2021 12:21
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 20 жовт. 2021 12:42
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:43
Витяг з ЄДРПОУ 20 жовт. 2021 12:43
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:44
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:45
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:46
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:46
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:46
Цифровий підпис 20 жовт. 2021 12:46

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 12 лист. 2021 10:14

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 23 лист. 2021 13:19
Акт приймання-передачі 23 лист. 2021 13:19
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1
Назва договору:
Договір оренди комунального нерухомого майна
Опис договору:
Оренда нежитлового приміщення площею 31,4 м2
Вартість договору
1 962,09 грн
Заключна вартість договору:
2 354,51 грн
Термін дії договору:
22 лист. 2021 00:00 – 22 жовт. 00:00
Дата підписання договору:
22 лист. 2021 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 23 лист. 2021 13:19
Акт приймання-передачі 23 лист. 2021 13:19

Період підписання протоколу:
4 лист. 2021 20:00 – 18 лист. 2021 18:00
Період підписання договору:
4 лист. 2021 20:00 – 2 груд. 2021 18:00

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
01987402
Адреса:
Україна, 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Шевченка, буд. 63, КОАТУУ: 1200000000, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ДНІПРО

Основний контакт

Ім'я:
Корж Світлана
E-mail:
Телефон:
+380507570428

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
01987402
Адреса:
Україна, 51400, Дніпропетровська область, місто Павлоград, м.Павлоград, Дніпропетровська обл. вул. Шевченка б.63, КОАТУУ: 1212400000, ПАВЛОГРАД

Основний контакт

Ім'я:
Корж Світлана Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380507570428

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ Приват банк
ЄДРПОУ:
01987402
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ Приват банк
ЄДРПОУ:
01987402
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 1" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020

Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого п...
Ім'я:
Безверха Марія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0961288482 ЄДРПОУ:
45013287
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 770,20 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області

Аукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського ...
Ім'я:
Янів Мар'яна Олегівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380673893771 ЄДРПОУ:
44433404
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 869,45 грн без ПДВ

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 737,14 грн з ПДВ

Дивитись