Аукціон з підвищенням стартової вартості кімната №18 загальною площею 38,9 кв.м на 1-му поверсі будівлі лабораторного корпусу літ."Б-З" знаходиться за адресою : м. Київ , б-р Академіка Вернадського 34/1, що перебувае на балансі ФТІМС.
Нежитлове приміщення кімната №18 загальною площею 38,9 кв.м на 1-му поверсі Будівлі лабораторного корпусу літ. «Б-З» знаходиться за адресою: м.Київ, б-р Академіка Вернадського 34/1, що перебуває на балалансі ФТІМС НАН України. Орендар компенсує балансоутримувачу витрати на оплату комунальних послуг і земельного податку (плати за землю)
з 19 жовт. 2021 18:00
до 31 жовт. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення загальною площею 38.9 кв.м Будівля лабораторного корпусу (літ."Б-З") частина 1-го поверху будівлі лабораторного корпусу, а саме кімната №18 за адресою : м. Київ , б-р Академіка Вернадського 34/1, що перебувае на балансі ФТІМС.
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 38,9 метри квадратні |
Адреса: Україна, 03142, Київська область, Київ, б-р Академіка Вернадського 34/1 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
242587895
Дата реєстрації:
1 лют. 2021 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
38.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
7660.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
38.9
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
компенсація орендарем балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг і земельного податку (плати за землю)
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
компенсація орендарем балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг і земельного податку (плати за землю)
Координати:
Широта: 50.32529000 Довгота: 30.29443000
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 13 жовт. 2021 11:32 | |
| Проєкт договору оренди | 13 жовт. 2021 11:32 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 жовт. 2021 11:32 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 жовт. 2021 11:32 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 жовт. 2021 11:32 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 жовт. 2021 11:32 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 жовт. 2021 11:32 | |
| Фотографічне зображення майна | 13 жовт. 2021 11:32 | |
| Паспорт торгів | 13 жовт. 2021 11:32 |
Показати документи
Приховати документи
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ МЕТАЛІВ ТА СПЛАВІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьАукціон з права оренди нежитлових приміщень №17 площею 10,8 кв.м., №18 площею 8,3 кв.м., №19 площею 20,0 кв.м., загальною площею 39,1 кв.м., які знаходяться на на ІІ-му поверсі адміністративного будинку по вул. Шевченка, 66 у с. Новосілки-Опарські Стрийського району Львівської області
1 869,45 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
Дивитись