Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна - вбудованих нежитлових приміщень (№№262-264 за пл.БТІ) загальною площею 50,2 кв.м, які знаходяться на п"ятому поверсі будівлі за адресою: м.Львів, вул.І.Франка, 61 та перебуває на балансі Філії
"ЛПІ" ДП МОУ "ЦПІ". Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 9921
Аукціон з передачі в оренду державного нерухомого майна - вбудованих нежитлових приміщень (№№262-264 за пл.БТІ) загальною площею 50,2 кв.м, які знаходяться на п"ятому поверсі будівлі за адресою: м.Львів, вул.І.Франка, 61 та перебуває на балансі Філії "ЛПІ" ДП МОУ "ЦПІ". Детальна інформація про об'єкт оренди та порядок та умови проведення аукціону міститься в документах аукціону, приєднаних до даного оголошення. Ключ об'єкта 9921
з 11 жовт. 2021 18:00
до 28 жовт. 2021 20:00
(один учасник)
з 28 жовт. 2021 20:00
до 24 лист. 2021 15:54
24 лист. 2021 15:54
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Вбудовані нежитлові приміщення (№№262-264 за пл..БТІ) загальною площею 50,2 кв.м, які знаходяться на п"ятому поверсі будівлі за адресою: м.Львів, вул..І.Франка, 61 та перебуває на балансі Філії "ЛПІ" ДП МОУ "ЦПІ"
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 50,2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 61, вулиця Івана Франка, Галицький район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
50.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
9642.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
50.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
5
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
250.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.830957758697295 Довгота: 24.033024915385845 Висота: 19
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 7 жовт. 2021 14:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 7 жовт. 2021 14:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 7 жовт. 2021 14:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 7 жовт. 2021 14:18 | |
| Фотографічне зображення майна | 7 жовт. 2021 14:18 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 7 жовт. 2021 14:18 | |
| Проєкт договору оренди | 7 жовт. 2021 14:18 | |
| Паспорт торгів | 7 жовт. 2021 14:18 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник: |
Пропозиція: 9 754,54 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
74
Назва договору:
Договір оренди державного нерухомого майна №74
Опис договору:
Вбудовані нежитлові приміщення (№№262-264 за пл.БТІ) площею 50,2 кв.м, які знаходяться на п'ятому поверсі семиповерхової будівлі за адресою: м. Львів, вул. І.Франка, 61
Вартість договору
9 754,54 грн
Заключна вартість договору:
9 754,54 грн
Термін дії договору:
23 лист. 2021 12:00 – 22 лист. 12:00
Дата підписання договору:
23 лист. 2021 12:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
28 жовт. 2021 20:00 – 11 лист. 2021 18:00
Період підписання договору:
28 жовт. 2021 20:00 – 25 лист. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областяхВас може зацікавити
Оренда приміщення № 9 загальною площею 6,8 кв. м на станції метро «Оболонь»
7 054,86 грн без ПДВ
ДивитисьПродовження договору оренди нежитлових приміщень загальною площею 78,4 м2, що знаходяться на другому поверсі лікувального корпусу за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 71
14 209,31 грн з ПДВ
ДивитисьНерухоме майно (частина даху) в будівлі, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12 А загальною площею 9,50 кв. м
17 516,35 грн без ПДВ
Дивитись