Про передачу майна в оренду на аукціоні частини нежитлового приміщеннія на першому поверсі в приміщенні консультативно-діагностичної поліклініки КНП «Носівська МЛ ім.Ф.Я.Примака», частини фойє, загальною площею 1,00 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Центральна, 53 м. Носівка, Чернігівська область.

Частина фойє на першому поверсі в приміщенні 4-х поверхової цегляної будівлі консультативно- діагностичної поліклініки КНП «Носівська МЛ імені ..Ф.Я.Примака». Об’єкт оренди розташований в середній зоні міста, вхід до об’єкта оренди через вхід загального користування.

Початкова ціна

34,93 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 жовт. 2021 18:00

до 26 жовт. 2021 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 26 жовт. 2021 20:00

до 26 лист. 2021 16:07

Аукціон завершено

26 лист. 2021 16:08

Подача пропозицій:
8 жовт. 2021 18:00 – 26 жовт. 2021 20:00
Початок аукціону:
27 жовт. 2021 11:15
Дата публікації:
6 жовт. 2021 16:50
Період редагування:
6 жовт. 2021 16:50 – 8 жовт. 2021 18:00
Період питань:
6 жовт. 2021 16:50 – 26 жовт. 2021 18:00
Період відповідей:
6 жовт. 2021 16:50 – 26 жовт. 2021 18:00
Період кваліфікації:
26 жовт. 2021 20:00 – 23 лист. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20211006-49523
Реєстраційний внесок:
600,00 грн
Гарантійний внесок:
3 000,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
1
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
34,93 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
0,35 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
(04642) 2-19-31, 09761230907. Контактні дані орендодавця з птань оренди: [email protected] ; тел(04642) 2-19-31, 09761230907. Місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 8:00 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00 за місцезнаходженням об’єкта: 17100, вул. Центральна, 53, м.Носівка , Чернігівська обл., Україна.
Додаткова інформація:
1.Орендар повенен відповідати вимогам статті 4 Закону України "Про оренду дердавного та комунального майна". 2. Об'єкт оренди надається переможцю електронного аукціону з передачі майна в оренду без права передачі в суборенду

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для розміщення платіжного терміналу

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Приміщення загальною площею 1,00 кв.м.частини фойє. Об"єкт оренди знаходиться на першому поверсі в приміщенні 4-х поверхової цегляної будівлі,розташоване в середній зоні міста. Вхід до об"екта оренди через вхід загального користування. Знаходиться в задовільному стані.1 кВт однофазний струм.Об"єкт оренди забезпечено централізованими системами тепло, електро,водопостачання, водовідведення

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

1 метри квадратні

Адреса:

Україна, 17100, Чернігівська область, Носівка, вул.Центральна, 53

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
САА № 816125
Дата реєстрації:
26 лист. 2004 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
3061.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Рік будівництва:
1993
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
1.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
орендарь компенсує балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг пропорційно зайнятій площі.
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
орендак компенсує балансоутримувачу сплати земельного податку за користування земельною ділянкою пропорційно зайнятій площі.
Координати:
Широта: 50.935080221935515 Довгота: 31.570447355419937

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копія рішень, дозволів та згоди 6 жовт. 2021 16:50
Документи щодо оцінки об'єкта 6 жовт. 2021 16:50
Поверховий план об'єкта або план поверху 6 жовт. 2021 16:50
Фотографічне зображення майна 6 жовт. 2021 16:50
Фотографічне зображення майна 6 жовт. 2021 16:50
Фотографічне зображення майна 6 жовт. 2021 16:50
Проєкт договору оренди 6 жовт. 2021 16:50
Презентація 6 жовт. 2021 16:50

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Бобнєв Микита Юрійович
ЄДРПОУ:
37453888

Пропозиція:

100,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 25 жовт. 2021 16:11
Заява на участь 25 жовт. 2021 16:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2021 16:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2021 16:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 25 жовт. 2021 16:11
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 жовт. 2021 16:11
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 25 жовт. 2021 16:11

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 5 лист. 2021 15:35

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 26 лист. 2021 16:06
Акт приймання-передачі 26 лист. 2021 16:06

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 25 жовт. 2021 16:11
Заява на участь 25 жовт. 2021 16:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2021 16:11
Документи, що підтверджують кваліфікацію 25 жовт. 2021 16:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 25 жовт. 2021 16:11
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 жовт. 2021 16:11
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 25 жовт. 2021 16:11

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 5 лист. 2021 15:35

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 26 лист. 2021 16:06
Акт приймання-передачі 26 лист. 2021 16:06
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
оренда
Опис договору:
Про передачу майна в оренду на аукціоні частини нежитлового приміщеннія на першому поверсі в приміщенні консультативно-діагностичної поліклініки КНП «Носівська МЛ ім.Ф.Я.Примака», частини фойє, загальною площею 1,00 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Центральна, 53 м. Носівка, Чернігівська область
Вартість договору
100,00 грн
Заключна вартість договору:
100,00 грн
Термін дії договору:
23 лист. 2021 00:00 – 23 лист. 00:00
Дата підписання договору:
23 лист. 2021 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 26 лист. 2021 16:06
Акт приймання-передачі 26 лист. 2021 16:06

Період підписання протоколу:
26 жовт. 2021 20:00 – 9 лист. 2021 18:00
Період підписання договору:
26 жовт. 2021 20:00 – 23 лист. 2021 18:00

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
02006426
Адреса:
Україна, 17100, Чернігівська область, Носівський район, м. Носівка, вул. Центральна, буд. 53, КОАТУУ: 7400000000, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЧЕРНІГІВ

Основний контакт

Ім'я:
Широка Наталія
E-mail:
Телефон:
+380976123907

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
02006426
Адреса:
Україна, 17100, Чернігівська область, м. Носівка, вул. Центральна,53, КОАТУУ: 7423810100, НОСІВКА

Основний контакт

Ім'я:
Широка Наталія Євгенівна
E-mail:
Телефон:
+380976123907
Факс:
+3800464221931

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "Приватбанк"
Опис:
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA753052990000026009046301886
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "Приватбанк"
Опис:
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA753052990000026009046301886
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОСІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМЕНІ Ф.Я.ПРИМАКА" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Частина нежитлових приміщень: коридор №7 – 2,7кв.м, підсобне приміщення №4 – 4,5кв.м, підсобне приміщення №5 - 6,0кв.м, службове прим. №6 – 25,7кв.м нежитлової будівлі за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Миколаївка, вул. Центральна, 107

Частина нежитлових приміщень: коридор №7 – 2,7кв.м, підсобне приміщення №4 – 4,5кв.м, підсобне приміщення №5 - 6,0кв.м, службове прим. №6 – 25,7кв.м нежитлової будівлі за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Миколаївка, вул. Центральна, 107
Ім'я:
Топчій Владіслав
E-mail: [email protected] Телефон: +380676307634 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04339758
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

38,90 грн без ПДВ

Дивитись

Частина приміщення котельні та димова труба, що знаходяться за адресою м.Борзна, вул.С.Палія, 22

Частина приміщення котельні та димова труба, що знаходяться за адресою м.Борзна, вул.С.Палія, 22
Ім'я:
Ірина Горбунова
E-mail: [email protected] Телефон: +380687535528 ЄДРПОУ:
24838038
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

25,66 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда державного нерухомого майна, а саме: нежитлового приміщення 1-го поверху фойє інженерно-лабораторного корпусу, загальною площею 4,0 м² за адресою: 03113, м.Київ, проспект Берестейський, 57, що обліковується на балансі Державного підприємства Державне підприємство «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут» (ДП «ДержавтотрансНДІпроект»).

Оренда державного нерухомого майна, а саме: нежитлового приміщення 1-го поверху фойє інженерно-лабораторного корпусу, загальною площею 4,0 м² за адресою: 03113, м.Київ, проспект Берестейський, 57, що обліковується на балансі Державного підприємства Державне ...
Ім'я:
Кубік Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810022 ЄДРПОУ:
19030825
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

29,78 грн без ПДВ

Дивитись