проведення аукціону на передачу в оренду: нежитлового приміщення №14 першого поверху (літ.А-2) площею 265,6 кв.м за адресою: вул. Харчова,5, м.Запоріжжя, 69014

укладання договору оренди шляхом електронного аукціону

Початкова ціна

9 203,24 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 вер. 2021 18:00

до 12 жовт. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
22 вер. 2021 18:00 – 12 жовт. 2021 20:00
Початок аукціону:
13 жовт. 2021 12:40
Дата публікації:
20 вер. 2021 14:28
Період редагування:
20 вер. 2021 14:28 – 22 вер. 2021 18:00
Період питань:
20 вер. 2021 14:28 – 12 жовт. 2021 18:00
Період відповідей:
20 вер. 2021 14:28 – 12 жовт. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20210920-63328
Реєстраційний внесок:
600,00 грн
Гарантійний внесок:
18 406,48 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
214
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
9 203,24 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
92,03 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником балансоутримувача годину огляду об’єкта за телефонами 0976083124, 0676543246 з 10.00 до 15.00 (перерва з 12.00 по 12.45) з понеділка по п’ятницю.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Інше
Цільове призначення об'єкта:
розміщення ветеринарних лікарень (клінік); казино, інших гральних заходів, гральних автоматів; ресторанів, барів, кафе, закусочних, буфетів, кафетеріїв, що здійснюють продаж товарів підакцизної групи; ритуальних послуг; складів; збір і сортування вторинної сировини; нічні клуби; ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год); сауни, лазні; організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності; готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки; комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе
Можливість суборенди:
Так

Графік оренди

Кількість годин:
24 години в місяць

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення №14 першого поверху (літ.А-2) площею 265,60 кв.м за адресою: м.Запоріжжя, вул. Харчова,5

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

265,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 69104, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул. Харчова,5

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
1882860123101
Дата реєстрації:
24 лип. 2019 14:24
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
265.6
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1-й поверх
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.8388 Довгота: 35.1396

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 20 вер. 2021 14:28
Фотографічне зображення майна 20 вер. 2021 14:28
Фотографічне зображення майна 20 вер. 2021 14:28
Поверховий план об'єкта або план поверху 20 вер. 2021 14:28
Презентація 20 вер. 2021 14:28
Проєкт договору оренди 20 вер. 2021 14:28

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37573068
Адреса:
Україна, 69105, Запорізька область, м. Запоріжжя, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206

Основний контакт

Ім'я:
Забутний О.П.
E-mail:
Телефон:
+380612339948

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
05478717
Адреса:
Україна, 69032, Запорізька область, Запоріжжя, пр.Металургів,11, КОАТУУ: 2300000000, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Парова Лілія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380676543246

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Оренда нежитлових приміщень харчоблоку Нетішинської гімназії "Гармонія" Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області, загальною площею 155,80 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Нетішин, вул. Будівельників, 5

Оренда нежитлових приміщень харчоблоку Нетішинської гімназії "Гармонія" Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області, загальною площею 155,80 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Нетішин, вул. Будівельників, 5
Ім'я:
Семенович Алла Костянтинівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380987645889 ЄДРПОУ:
21340160
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 616,30 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда приміщень 40,15 кв.м. у м. Ромни Сумської області

Довгострокова оренда приміщень 40,15 кв.м. у м. Ромни Сумської області
Ім'я:
Контакт-центр АТ "Укрпошта"
E-mail: [email protected] Телефон: +380503609533 ЄДРПОУ:
21560045
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 600,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області площею 30,88 кв. м. за адресою м. Кропивницький вул. Преображенська,2 ( приміщення на ІІІповерсі)

Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області площею 30,88 кв. м. за адресою м. Кропивницький вул. Преображенська,2 ( приміщення на ІІІповерсі)
Ім'я:
Коваленко Віталій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522320281 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04013867
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 232,80 грн з ПДВ

Дивитись