Частина складського приміщення (заг. площею 127,7 кв.м) закритого навісу (літ.«Л») за адресою: бул. Ак. Вернадського, 34Б, м. Київ
Частина складського приміщення (заг. площею 127,7 кв.м) закритого навісу (літ.«Л») за адресою: бул. Ак. Вернадського, 34Б, м. Київ
4 876,14 грн
без ПДВОрганізатор:
ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИз 14 вер. 2021 18:00
до 29 вер. 2021 20:00
(один учасник)
з 29 вер. 2021 20:00
до 19 жовт. 2021 15:44
19 жовт. 2021 15:59
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Частина складського приміщення (заг. площею 127,7 кв.м) закритого навісу (літ.«Л») за адресою: бул. Ак. Вернадського, 34Б, м. Київ
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда
|
Площа: 127,7 метри квадратні |
Адреса: Україна, 03142, Київська область, київ, бульвар Ак. Вернадського, 34Б |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
127.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
253.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
127.7
Рік будівництва:
1986
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.464803664605 Довгота: 30.362114869057
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 10 вер. 2021 13:04 | |
| Фотографічне зображення майна | 10 вер. 2021 13:04 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 10 вер. 2021 13:04 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Гладченко М.І.
ІПН/РНОКПП:
2128821777
|
Пропозиція: 4 924,91 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
№ 2
Назва договору:
Договір оренди
Опис договору:
Договір оренди - Частина складського приміщення (заг. площею 127,7 кв.м) закритого навісу (літ.«Л») за адресою: бул. Ак. Вернадського, 34Б, м. Київ
Вартість договору
4 924,91 грн
Заключна вартість договору:
4 924,91 грн
Термін дії договору:
12 жовт. 2021 15:36 – 11 жовт. 15:36
Дата підписання договору:
19 жовт. 2021 15:36
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
29 вер. 2021 20:00 – 13 жовт. 2021 18:00
Період підписання договору:
29 вер. 2021 20:00 – 29 жовт. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИВас може зацікавити
Про проведення аукціону на передачу в оренду комунального майна – частини об’єкта нерухомого майна реєстраційний номер 107390323101, а саме: частини клінічної лікарні з підвалом та прибудовою (літ. А-6, А2) у складі нежитлових приміщень №№73, 77, 78 першого поверху загальною площею 28,9 кв.м за адресою: вул. Перемоги, 80, м. Запоріжжя, 69020
2 770,20 грн без ПДВ
ДивитисьПриміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця.
3 737,14 грн з ПДВ
ДивитисьОренда нежилого приміщення площею 17,3 м.кв. на п'ятнадцятому поверсі будівлі за адресою: вул. Антоновича, 51
5 850,00 грн без ПДВ
Дивитись