Вбудоване нежитлове приміщення площею 34,4 кв. м (№ приміщень 94-96) на першому поверсі будівлі вокзалу аеропорту (літ. «А»), що перебуває на балансі КП Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» за адресою: Херсонська обл., «Аеропорт цивільної
авіації»
Проведення аукціону на передачу в оренду нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності, а саме – вбудоване нежитлове приміщення площею 34,4 кв. м (№ приміщень 94-96) на першому поверсі будівлі вокзалу аеропорту (літ. «А»), що перебуває на балансі КП Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» за адресою: Херсонська обл., «Аеропорт цивільної авіації»
Вартість об'єкта оренди 480500,00 грн. згідно звіту про оцінку майна. Строк оренди - 5 років. Стан майна - задовільний. Об’єкт не є пам’яткою
культурної спадщини. Орендар компенсує Балансоутримувачу витрати на оплату комунальних послуг. Наявна електроенергія. Інформація про цільове призначення об’єкта оренди - для розміщення офісного приміщення. Стартова орендна плата 4805,00 грн. Майно передається в оренду без права передачі в суборенду. Розмір гарантійного внеску для учасників аукціону – 19220,00 грн. Орендар зобов’язаний відшкодувати Орендодавцю витрати на проведення незалежної оцінки вартості об’єкта – 6400,00 грн.
4 805,00 грн
без ПДВОрганізатор:
КП ХОР "Херсонські авіалінії"з 7 вер. 2021 18:00
до 29 вер. 2021 20:00
(один учасник)
з 29 вер. 2021 20:00
до 3 лист. 2021 15:43
3 лист. 2021 15:44
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Вбудоване нежитлове приміщення площею 34,4 кв. м (№ приміщень 94-96) на першому поверсі будівлі вокзалу аеропорту (літ. «А»), що перебуває на балансі КП Херсонської обласної ради «Херсонські авіалінії» за адресою: Херсонська обл., «Аеропорт цивільної авіації»
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 34,4 метри квадратні |
Адреса: Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, аеропорт ЦА |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
111184
Дата реєстрації:
8 лют. 2018 11:57
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
34.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
6269.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
34.4
Рік будівництва:
1985
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 46.672398431016 Довгота: 32.508759498595
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Проєкт договору оренди | 3 вер. 2021 10:03 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 3 вер. 2021 10:03 | |
| Фотографічне зображення майна | 3 вер. 2021 10:03 | |
| Характеристики та документи об’єкта оренди | 3 вер. 2021 10:03 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Турсун Ахмет
ЄДРПОУ:
21277192
|
Пропозиція: 4 805,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 8 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
Документи, що подані з пропозицією 8 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 3 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
2810/21
Назва договору:
Договір офіс
Опис договору:
Договір офіс
Вартість договору
4 805,00 грн
Заключна вартість договору:
4 805,00 грн
Термін дії договору:
28 жовт. 2021 16:42 – 28 жовт. 15:42
Дата підписання договору:
28 жовт. 2021 16:42
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Період підписання протоколу:
29 вер. 2021 20:00 – 13 жовт. 2021 18:00
Період підписання договору:
29 вер. 2021 20:00 – 29 жовт. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора КП ХОР "Херсонські авіалінії"Вас може зацікавити
Рівненська обл., м. Рівне, вул. Млинівська, 33, кв. 74. Оренда – група приміщень 1 поверху, площею 48,10 кв. м (В)
3 958,39 грн з ПДВ
ДивитисьВолинська обл., м. Ковель, вул. Незалежності, 84. Оренда – група приміщень 2-го поверху адмінбудівлі площею 59,30 кв. м (В)
2 659,96 грн з ПДВ
ДивитисьНежитлові приміщення за поверховим планом А-2, (приміщення Nº18,19,21,22) площею 84,5 кв.м. Адміністративної будівлі в с.Верхне Висоцьке, що знаходиться за адресою: 82554, вул. Франка І., с.Верхнє Висоцьке, Самбірський р-н. Львівська обл., (загальна площа 517,9 кв.м)
3 273,00 грн без ПДВ
Дивитись