Проведення аукціону на передачу в оренду майна по вул.Фортечній,76, а саме: нежитлового приміщення №126 підвального поверху (літ. А-9) загальною площею 104,80 кв.м за адресою:вул.Фортечна,76, м.Запоріжжя, 69002

Нежитлове приміщення №126 підвального поверху (літ. А-9) загальною площею 104,80 кв.м за адресою:вул.Фортечна,76, м.Запоріжжя, 69002

Початкова ціна

3 862,21 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 серп. 2021 18:00

до 29 серп. 2021 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
9 серп. 2021 18:00 – 29 серп. 2021 20:00
Початок аукціону:
30 серп. 2021 11:10
Дата публікації:
5 серп. 2021 15:15
Період редагування:
5 серп. 2021 15:15 – 9 серп. 2021 18:00
Період питань:
5 серп. 2021 15:15 – 29 серп. 2021 18:00
Період відповідей:
5 серп. 2021 15:15 – 29 серп. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20210805-83746
Реєстраційний внесок:
600,00 грн
Гарантійний внесок:
7 724,42 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
186
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
3 862,21 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Ні
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
38,62 грн
Тип власності:
Комунальна
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником балансоутримувача годину огляду об’єкта за телефонами 0976083124, 0676543246 з 10.00 до 15.00 з понеділка по п’ятницю.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
- заборона щодо використання орендарем майна: розміщення ветеринарних лікарень (клінік); казино, інших гральних заходів, гральних автоматів; ресторанів, барів, кафе, закусочних, буфетів, кафетеріїв, що здійснюють продаж товарів підакцизної групи; ритуальних послуг; складів; збір і сортування вторинної сировини; нічні клуби; ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год); сауни, лазні; організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності; готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки; комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе;
Можливість суборенди:
Так

Графік оренди

Кількість годин:
24 години в день

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення №126 підвального поверху (літ.А-9) загальною площею 104,80 кв.м

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

104,8 метри квадратні

Адреса:

Україна, 69002, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Фортечна,76

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
104.8
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Номер поверху або поверхів:
підвал
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 47.8388 Довгота: 35.1396

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Презентація 5 серп. 2021 15:15
Фотографічне зображення майна 5 серп. 2021 15:15
Проєкт договору оренди 5 серп. 2021 15:15
Поверховий план об'єкта або план поверху 5 серп. 2021 15:15

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37573068
Адреса:
Україна, 69105, Запорізька область, м. Запоріжжя, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206

Основний контакт

Ім'я:
Забутний О.П.
E-mail:
Телефон:
+380612339948

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
05478717
Адреса:
Україна, 69032, Запорізька область, Запоріжжя, пр.Металургів,11, КОАТУУ: 2300000000, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЗАПОРІЖЖЯ

Основний контакт

Ім'я:
Давиденко Яна Олексіївна
E-mail:
Телефон:
+380676543389

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області площею 30,88 кв. м. за адресою м. Кропивницький вул. Преображенська,2 ( приміщення на ІІІповерсі)

Нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області площею 30,88 кв. м. за адресою м. Кропивницький вул. Преображенська,2 ( приміщення на ІІІповерсі)
Ім'я:
Коваленко Віталій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522320281 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04013867
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 232,80 грн з ПДВ

Дивитись

право оренди приміщення №37,38,39 (2 поверх будівлі готелю)

право оренди приміщення №37,38,39 (2 поверх будівлі готелю)
Ім'я:
Крамарчук Галина Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380507877997 ЄДРПОУ:
21094229
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 475,84 грн з ПДВ

Дивитись

Оренда нежитлових приміщень харчоблоку Нетішинського академічного ліцею Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області, загальною площею 128,9 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Нетішин, пр-т Незалежності, 7

Оренда нежитлових приміщень харчоблоку Нетішинського академічного ліцею Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області, загальною площею 128,9 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Нетішин, пр-т Незалежності, 7
Ім'я:
Марина Козійчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380967525775 ЄДРПОУ:
21340154
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 128,67 грн без ПДВ

Дивитись