Проведення аукціону щодо оренди приміщення в будівлі за адресою: м. Полтава, вул. В. Міщенка, 2, загальною площею 16,24 кв.м.

Приміщення № 43 знаходяться на третьому поверсі триповерхової будівлі з загальним входом, за адресою: м. Полтава, вул. В. Міщенка, 2, загальна площа 16,24 кв.м., корисна площа — 11,20 кв.м., коефіціент співвідношення корисної і загальної площі - 1,45. Приміщення розташоване в центральній частині міста, в 5 хв. від зупинки громадського транспорту. Електропостачання - наявне; опалення, водопостачання, водовідведення – наявне; туалет в будівлі; стан приміщення — придатний до використання

Початкова ціна

1 514,86 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 9 серп. 2021 18:00

до 26 серп. 2021 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 26 серп. 2021 20:00

до 14 вер. 2021 09:08

Аукціон завершено

14 вер. 2021 09:09

Подача пропозицій:
9 серп. 2021 18:00 – 26 серп. 2021 20:00
Початок аукціону:
27 серп. 2021 11:30
Дата публікації:
5 серп. 2021 10:59
Період редагування:
5 серп. 2021 10:59 – 9 серп. 2021 18:00
Період питань:
5 серп. 2021 10:59 – 26 серп. 2021 18:00
Період відповідей:
5 серп. 2021 10:59 – 26 серп. 2021 18:00
Період кваліфікації:
26 серп. 2021 20:00 – 23 вер. 2021 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
LLE001-UA-20210805-34204
Реєстраційний внесок:
600,00 грн
Гарантійний внесок:
3 000,00 грн
Ідентифікатор об'єкту оренди:
Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Номер лоту:
1
Строк оренди:
5 років
Строк оренди - 12 місяців після припинення чи скасування воєнного стану (виключно для оренди державного майна):
Так
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
1 514,86 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Стартова орендна плата розрахована від балансової вартості:
Так
Період розрахунку стартової вартості:
Стартова вартість за місяць
Мінімальний крок аукціону:
15,15 грн
Тип власності:
Комунальна

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Обмеження

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
officePostMassmediaBank
Додаткові умови оренди майна:
Орендар використовує орендоване майно для використання за цільовим призначенням для здійснення діяльності, передбаченої установчими документами Орендаря з 7.00 до 19.00 в робочі дні. Перебування працівників Орендаря в адміністративній будівлі Орендодавця у вихідні, святкові дні та після 19.00 у робочі дні дозволяється на підставі оформлених належним чином заявок.
Можливість суборенди:
Ні

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

електропостачання - наявне; опалення, водопостачання, водовідведення – наявне; туалет в будівлі; стан приміщення — придатний до використання.

Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

16,24 метри квадратні

Адреса:

Україна, 36011, Полтавська область, Полтава, Міщенка вулиця 2

Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
16.24
Загальна площа будівлі, кв.м:
970.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
11.2
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
3
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Сплата за фактичні витрати на користування комунальними послугами /водопостачання, водовідведення, електро- і теплоенергію, радіо, телефон та інше/ за встановленими тарифами згідно виставлених рахунків
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Відшкодовує Орендодавецю витрати, пов’язані зі сплатою земельного податку пропорційно площі орендованих приміщень
Координати:
Широта: 49.58262000 Довгота: 34.55896000

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копія рішень, дозволів та згоди 5 серп. 2021 10:59
Проєкт договору оренди 5 серп. 2021 10:59
Поверховий план об'єкта або план поверху 5 серп. 2021 10:59
Фотографічне зображення майна 5 серп. 2021 10:59
Фотографічне зображення майна 5 серп. 2021 10:59
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 5 серп. 2021 11:42

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Супруненко Максим Олександрович
ЄДРПОУ:
41886932

Пропозиція:

1 540,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 11 серп. 2021 15:59
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 11 серп. 2021 16:00
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 серп. 2021 16:00
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 серп. 2021 16:00

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 1 вер. 2021 14:21

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 14 вер. 2021 09:07
Акт приймання-передачі 14 вер. 2021 09:07

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 11 серп. 2021 15:59
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника 11 серп. 2021 16:00
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 серп. 2021 16:00
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 серп. 2021 16:00

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 1 вер. 2021 14:21

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 14 вер. 2021 09:07
Акт приймання-передачі 14 вер. 2021 09:07
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
120
Назва договору:
Договір № 120
Опис договору:
Оренда приміщення адмінбудинку
Вартість договору
1 540,00 грн
Заключна вартість договору:
1 540,00 грн
Термін дії договору:
6 вер. 2021 00:00 – 5 вер. 00:00
Дата підписання договору:
6 вер. 2021 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 14 вер. 2021 09:07
Акт приймання-передачі 14 вер. 2021 09:07

Період підписання протоколу:
26 серп. 2021 20:00 – 9 вер. 2021 18:00
Період підписання договору:
26 серп. 2021 20:00 – 23 вер. 2021 18:00

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
00732619
Адреса:
Україна, 36011, Полтавська область, Полтава, валентина міщенка 2

Основний контакт

Ім'я:
Андрій Малько
E-mail:
Телефон:
+380665187121

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ЄДРПОУ:
00732619
Адреса:
Україна, 36011, Полтавська область, Полтава, Валентина Міщенка, 2

Основний контакт

Ім'я:
Малько Андрій Павлович
E-mail:
Телефон:
+380532607637

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Орендні платежі

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Держказначейська служба України м.Київ
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA738201720313281002203008267
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Авансовий внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Держказначейська служба України м.Київ
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA738201720313281002203008267
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Держказначейська служба України м.Київ
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA738201720313281002203008267
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Держказначейська служба України м.Київ
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA738201720313281002203008267
Найменування одержувача:
відсутнє
ЄДРПОУ одержувача:
00000000

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення площею 4,0 кв.м. за адресою м. Київ, вул. Платона Майбороди, 32

Частина нежитлового приміщення площею 4,0 кв.м. за адресою м. Київ, вул. Платона Майбороди, 32
Ім'я:
Іванов Денис Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444839573 ЄДРПОУ:
02011930
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 028,00 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон про передачу в оренду частини нежитлової будівлі та соруди, а саме приміщення харчоблоку площею 138.1 кв. м від загальної площі 4539.6 кв.м, що розташована за адресою: 65080, м. Одеса, вул Академіка Філатова, 23Б та індивідуальновизначене майно у вигляді обладнання харчоблоку, що обліковується на балансі ОДЕСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №25 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Аукціон про передачу в оренду частини нежитлової будівлі та соруди, а саме приміщення харчоблоку площею 138.1 кв. м від загальної площі 4539.6 кв.м, що розташована за адресою: 65080, м. Одеса, вул Академіка Філатова, 23Б та індивідуальновизначене майно у вигля...
Ім'я:
Козакевич Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380677583060 ЄДРПОУ:
25429075
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 690,17 грн без ПДВ

Дивитись

Аукціон з умовами щодо передачі в оренду частини нежитлового приміщення першого поверху корисною площею 1,0 кв.м за адресою: м. Львів, вул. Є. Коновальця, 26-А. Обов'язкова умова оренди - цільове призначення: інші види грошового посередництва (класифікатор видів економічної діяльності № 64.19), а саме для розміщення платіжного терміналу.

Аукціон з умовами щодо передачі в оренду частини нежитлового приміщення першого поверху корисною площею 1,0 кв.м за адресою: м. Львів, вул. Є. Коновальця, 26-А. Обов'язкова умова оренди - цільове призначення: інші види грошового посередництва (класифікатор вид...
Ім'я:
Управління комунальної власності ДЕР ЛМР
E-mail: [email protected] Телефон: +380675220885 ЄДРПОУ:
25558625
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

996,48 грн з ПДВ

Дивитись