проведення аукціону на продовження договору оренди – нежитлового приміщення №72 третього поверху будівлі ЗНВК №20 екологічного профілю (літ. А-4) площею 49,7 кв.м за адресою: бул. Шевченка, 49, м.Запоріжжя, 69091
проведення аукціону на продовження договору оренди – нежитлового приміщення №72 третього поверху будівлі ЗНВК №20 екологічного профілю (літ. А-4) площею 49,7 кв.м за адресою: бул. Шевченка, 49, м.Запоріжжя, 69091
з 30 черв. 2021 18:00
до 25 лип. 2021 20:00
(один учасник)
з 25 лип. 2021 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 1 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Обмеження
Графік оренди
Чинний орендар
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
нежитлове приміщення №72 третього поверху будівлі ЗНВК №20 екологічного профілю (літ. А-4) площею 49,7 кв.м за адресою: бул. Шевченка, 49, м.Запоріжжя, 69091
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: PA01-7 Оренда
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
|
Площа: 49,7 метри квадратні |
Адреса: Україна, 69091, Запорізька область, Запоріжжя, бульвар Шевченка, 49 |
|
Тип:
Нерухомість
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
493304123101
Дата реєстрації:
1 серп. 2002 15:37
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
49.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
49.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
третій
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Орендар компенсує витрати за комунальні послуги балансоутримувачу на відповідні розрахункові рахунки згідно з договором оренди
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Орендар компенсує витрати за комунальні послуги балансоутримувачу на відповідні розрахункові рахунки згідно з договором оренди
Координати:
Широта: 47.8424193 Довгота: 35.1059779
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Фотографічне зображення майна | 25 черв. 2021 15:41 | |
| Проєкт договору оренди | 25 черв. 2021 15:41 | |
| Поверховий план об'єкта або план поверху | 25 черв. 2021 15:41 | |
| Презентація | 25 черв. 2021 15:41 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Литвинчук Є.Є.
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2358518087
|
Пропозиція: 110,89 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Невідповідність вимогам статті 4 ЗУ
Період підписання протоколу:
25 лип. 2021 20:00 – 6 серп. 2021 18:00
Період підписання договору:
25 лип. 2021 20:00 – 20 серп. 2021 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Орендодавець
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Балансоутримувач
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Авансовий внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Орендні платежі
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
Нежитлове приміщення спортивної зали, загальною площею 126,0 м кв., що розташоване на другому поверсі двоповерхової з підвалом нежитлової будівлі із цегли ЗОШ № 1 Боярської міської ради
110,00 грн без ПДВ
ДивитисьПро проведення повторного аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50% на право оренди нерухомого майна – гаражу № 3 (33,4 кв.м.), приміщення № 2 (20,0 кв.м.), приміщення № 1 (8,8 кв.м.) в будівлі літера «Б» загальною площею 62,2 кв.м, за адресою: 23001, Вінницька обл., Жмеринський р-н, м. Бар, вул. Комарова В. буд. 5
140,72 грн без ПДВ
ДивитисьЧастина приміщення першого поверху хірургічного корпусу С-4 комунального некомерційного підприємства «Радивилівська центральна міська лікарня» Радивилівської міської ради Рівненської області, площею 4 кв.м., що знаходиться за адресою: Рівненська обл., м. Радивилів, вул. Садова, 4.
122,95 грн з ПДВ
Дивитись